Piłkarze-amatorzy wrócili na boisko

Strefa FM Wtorek, 27 kwietnia 20212 1801
Po zimowej przerwie na sztuczne boisko Stadionu Miejskiego powrócili piłkarze-amatorzy. Najwyższe zwycięstwo w 12. kolejce odnieśli zawodnicy  Eko Luka.
fot. archiwum ePiotrkow.pl // K. Czapczyk

 

Przypomnijmy: Amatorska Liga Piłki Nożnej organizowana jest od 20 lat przez piotrkowski OSiR. Z powodu pandemii nie dokończono ledwie  rozpoczętego sezonu halowego, ale piłkarze i kibice mają nadzieję, że rozgrywki na wolnym powietrzu nie przegrają z koronawirusem. W pierwszej po zimowej przerwie kolejce udało się rozegrać wszystkie zaplanowane spotkania.

 

Najwyższe zwycięstwo odniósł Eko Luk, wygrywając aż 7:0 z Jol Budem. W meczu na szczycie Barwil Omega pokonał Starówkę 3:2 i umocnił się na prowadzeniu, mając 8 punktów przewagi nad wiceliderem. Pierwszą „4" oprócz dwóch wymienionych tworzą Prym – Galeria Wnętrz (5:3 z FCC Environment) i Moszczenica Święcicki Zdrój (4:0 z Met-Stalem).

 

Najbliższa kolejka rozpocznie się w sobotę (1 maja) o godzinie 9.00. Wszystkie spotkania odbywają się w reżimie sanitarnym.


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

amazon ~amazon (Gość)27.04.2021 13:21

Eko Luk wygrał bo ma trenera Daniela :)

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat