Piłkarze-amatorzy rywalizowali podczas Piotrkowski CUP 2021

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 02 sierpnia 20210 2168
Piłkarze z Aleksandrowa zwyciężyli w turnieju Piotrkowski CUP, który odbył się 1 sierpnia na stadionie piłkarskim w Moszczenicy. Zawody zorganizowało Starostwo Powiatowe w Piotrkowie wraz z Urzędem Gminy Moszczenicy.

Ładuję galerię...

W fazie pucharowej wzięły udział drużyny: Dziki Rabarbar, Aleksandrów, Starówka i Asy z B klasy. Ekipa z Aleksandrowa zwyciężyła ze Starówką 2:0. Mecz o trzecie miejsce wygrała drużyna Asy z B klasy, pokonując Dziki Rabarbar.


Najlepszymi strzelcami turnieju zostali Dariusz Dudkiewicz i Dominik Pecyna z drużyny Aleksandrów, którzy zdobyli po 4 bramki, a najlepszym bramkarzem wybrano ich kolegę z zespołu Mateusza Siedleckiego.


- To bardzo widowiskowe spotkania, akcje toczą się bardzo szybko. Mam nadzieję, że ten turniej będzie zorganizowany także w kolejnym roku - Piotr Wojtysiak, Starosta Powiatu Piotrkowskiego.

 

Uczestnicy turnieju nie zapomnieli także o przypadającej tego dnia rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. O 17:00 rozgrywki zostały przerwane, aby uczcić pamięć poległych w walkach o wyzwolenie stolicy.


oprac. Julita Sońta


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat