Piłkarze Polonii wrócili do normalnych treningów

ePiotrkow Czwartek, 21 maja 20209 3166
Zawodnicy Polonii Piotrków wrócili do wspólnych treningów po dwumiesięcznej przerwie. Drużyna była beniaminkiem w IV lidze, a w przedwcześnie zakończonych rozgrywkach zajęła wysokie III miejsce. Piłkarze i sztab zgodnie twierdzą, że miejsce na podium jest zadowalające, ale niedosyt pozostał, bo celem był awans. Pierwsze miejsce w tabeli jest również ambicją całej drużyny na nadchodzący sezon.

Ładuję galerię...

Trener Polonii Robert Grzesiuk chwalił zawodników za sumienną w pracę w czasie pandemii i dobre przygotowanie pod względem motorycznym, ale zaznaczył też, że widać braki po tak długiej przerwie w graniu. - Przede wszystkim zależy mi na wprowadzeniu zajęć z piłką i zapoznanie się z nią na nowo przez chłopaków. Fizycznie wyglądają dobrze, ale jednak ten brak gry i czucia tego wszystkiego jest widoczny. Chcemy teraz popracować, żeby to wróciło zamiast wejść od razu w ciężkie treningi - informował.

 

Zawodnikom humory dopisywały i zgodnie podkreślali radość z powrotu do treningów i głód piłki. - Cieszymy się, że mogliśmy wrócić, znowu jesteśmy wszyscy razem i trenujemy na boisku. Wiadomo, że po takiej przerwie na początku jest ciężko, ale z czasem na pewno się rozkręci - mówił Mateusz Jakubiak, kapitan drużyny.

 

Nadchodzące tygodnie to również czas na ewentualne wzmocnienia kadrowe. - Myślę, że większość chłopaków zostanie. Z przyczyn osobistych odejdzie na pewno Michał Wiśniewski. Jest już z nami sporo młodzieżowców, którzy byli na wypożyczeniu i chcemy, żeby wrócili. Jest to trzech chłopaków z Piotrkowa, więc zostawiają na boisku dużo więcej zdrowia niż ktoś z zewnątrz. Na pewno będziemy szukać stopera, którego brakowało - mówi Robert Grzesiuk. 

 

Piłkarze Polonii będą trenować do czerwca, a potem udadzą się na dwutygodniowy urlop. Po krótkim wypoczynku ponownie powrócą do codziennych zajęć przygotowujących do nadchodzącego sezonu. Zgodnie z aktualnym terminarzem najbliższy mecz o stawkę czeka Polonię 15 lipca. Mają wtedy zagrać przeciwko Warcie Sieradz w rozgrywkach Pucharu Polski.


Zainteresował temat?

3

5


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.05.2020 23:35

Michał W. Dziękujemy. Za Twoją grę i wiedzę, którą przekazywałeś naszym skrzatom.

13


gość ~gość (Gość)28.05.2020 16:55

Dokladnie na wychowankach Concordii.
Concordii nic nie boli, placcie dalej I się wyplukujcie z kasy miasta na lodziakow I z innych miejscowości;)
To Wy się boicie, że bez kasy można zrobić coś więcej A wy musicie ładować coraz więcej. 3 liga haha

21


gość ~gość (Gość)28.05.2020 08:24

Nisko? Odbudowywana Concordia 3sezony temu ruszyła z seniorami, a w zakończonym sezonie już dotarła się o okregowke. Ile poloni po reaktywacji zajęło dotarcie do okregowki? 15 lat? Na kim był budowany klub poloni? Na wychowankach Concordii. Powinniście dziękować że Concordia istnieje bo was by nie było.
Hipokryci nie pamiętający jak się przebierali w gnijacych, dziurawych budach

30


gość ~gość (Gość)28.05.2020 10:28

Uwaga na Sklanik Sulejów, który w dwa sezony awansował z A-klasy do IV -Ligi. Mają doskonałą organizację i sporo pomysłow. Derby powiatu zapowiadaja sie ciekawie.

30


gość ~gość (Gość)23.05.2020 20:39

tylko krzyzoki 111 lat !!!

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat