Piłkarskie emocje w magazynie Magiel

Strefa FM Środa, 20 stycznia 202116 2968
Podczas wtorkowego magazynu Magiel pomiędzy słuchaczami wywiązała się dyskusja, która skupiła się na osobie Roberta Lewandowskiego. Spór miał związek z odwołaniem Jerzego Brzęczka z funkcji selekcjonera kadry i sugerowanej przez niektórych komentatorów roli kapitana reprezentacji w tej sprawie.

- A może by tak odwołać pana Lewandowskiego, który w polskiej lidze nie umie grać, tylko w ligach zachodnich. Mielibyśmy spokój w tej chwili i ta piłka nożna poszłaby bardziej do przodu.  Gra jak gra, no jeszcze w Bundeslidze się stara, bo tam są pieniądze i próbuje tu w polskiej piłce rządzić - mówił na antenie Strefy FM pan Roman.

Prowadzący starali się przypomnieć zasługi Roberta Lewandowskiego dla naszej reprezentacji i podkreślali, że zdobył on dla niej najwięcej bramek w historii. - Ale jest przecież tylu młodych piłkarzy, którzy grają na wysokim europejskim poziomie - ripostował słuchacz magazynu Magiel.

 

Pan Roman dopytywany jacy konkretnie to piłkarze, nie był jednak w stanie wskazać żadnego konkretnego. - Nie powiem dokładnie, bo musiałbym sprawdzić, ale jak się ogląda ligę to się ich widzi mnóstwo, a na trenera proponuję byłego bramkarz, Jerzego Dudka - sugerował.

 

Podobnego zdania był także kolejny słuchacz magazynu Magiel. - Uważam, że Lewandowski nie powinien dostać tytułu najlepszego sportowca Polski, bo są inni znacznie lepsi. On tych wszystkich bramek nie strzelił sam, a tylko stał w polu karnym i dostawał podania i musiał dołożyć nogę. Jak go porównać ze Stochem? Czy jego ktoś popycha, żeby zjechał w dół skoczni? Albo czy ktoś podrzuca piłki pani Świątek, żeby lepiej uderzyła? Oni naprawdę zapracowali na sukces, a on wraz z drużyną i dla Polski ma dwie lewe nogi.

 

Z kolei w obronie Roberta Lewandowskiego stanął następny słuchacz Strefy FM. - Lewandowski jest przecież napastnikiem i jego zadanie to właśnie strzelać gole i to robi, a drużyna ma mu dogrywać. W Niemczech zdobywa tych bramek więcej, bo tam ma po prostu kto zagrać do niego - stwierdził.

 

Słuchacz przygotował również wiersz poświęcony napastnikowi polskiej reprezentacji.

 

Lewy pędzi jak szalony, strzela gola, jest spalony
Sędzia tu dał trochę ciała, lecz powtórka jest wspaniała
Mając piłkę - tak zachwyca! Prawa, lewa - ona jest nie do zdobycia!
Na główkę ją dostanie, strzela gola - patrzcie panie
Gdy karnego wykonuje, bramkarzowi patrzy w oczy
Wtedy lewą uruchamia - patrzcie, patrzcie i jest brama!


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)22.01.2021 22:53

Dlaczego pan Robert na jednych zdjęciach ma przymrużone oko, a na innym tak jak na reklamach top model ??
Popieram żeby dać miejsce innym, zwłaszcza że pan Robert jest wyeksploatowany grą w lidze ...

00


gość_w ~gość_w (Gość)21.01.2021 23:20

Poziom wypowiedzi sluchacxy magla, jest żenująco niski, podobny do poziomu strawy w środku lata, 0 jakiegokolwiek pomyślunku tych ludzi.

00


sw ~sw (Gość)21.01.2021 11:28

Od wczoraj nie Janusz tylko Roman.

00


electric ~electric (Gość)20.01.2021 18:30

Pan Roman powinien zostać doradcą prezesa PZPN.

30


gość_heh ~gość_heh (Gość)20.01.2021 21:53

Redakcja powinna uważać, bo jeśli dalej będzie trzymać taki poziom to mogą posypać się pozwy o znęcanie się nad słuchaczami.

30


Rycerz;-) Rycerz;-)ranga20.01.2021 17:32

Początek nowego roku i epiotrkow już wystartował w konkursie na najbardziej bzdurny artykuł roku.

80


gość_heca ~gość_heca (Gość)20.01.2021 16:13

Lubię Magiel, bo można pośmiać się z takich Romanow.

60


Pitero. ~Pitero. (Gość)20.01.2021 14:44

Przestałem słuchać tego radia, przez takich ludzi jak wspomniany p. Roman. Normalnie omnibus.
Ciągle te same osoby dzwonią i gadają głupoty o kotach albo, że pewna kobita nie mogła się gdzieś dodzwonić przez 2h. CO TO KOGO OBCHODZI!!!
Do pożytecznej roboty się weźcie.

111


hej ho ~hej ho (Gość)20.01.2021 12:33

A czy ten mądry p. Roman osiągnął w życiu chociaż 10 procent tego co Robert.

143


epe ~epe (Gość)20.01.2021 13:04

K**** gdyby nie ten Magiel, to człowiek by się nie obudził rano. Albo rozśmieszą, albo totalnie rozwalą głupotą... Nie mówię tego jako zarzut;p

73


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat