ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Piknik rodzinny w przedszkolu Happy Kids

Poniedziałek, 18 czerwca 2018 3786
Uroczyste przecięcie wstęgi połączone z piknikiem rodzinnym odbyło się w Niepublicznym Przedszkolu Językowym Happy Kids w Piotrkowie Trybunalskim.

Ładuję galerię...

Przedszkole Happy Kids zostało poświęcone przez księży z okolicznych parafii, a rodzice i zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć placówkę oraz zapoznać się z jej ofertą. Wśród atrakcji dla dzieci znalazły się zabawy z animatorem i szczudlarzem, dmuchańce, malowanie twarzy, wykonywanie brokatowych tatuaży, rzucanie do celu i zabawy z chustą animacyjną. Wszystkie dzieci z wielką radością uczestniczyły w zaplanowanych atrakcjach. Dla rodziców i ich dzieci przygotowany był również poczęstunek w postaci przekąsek zimnych i ciepłych oraz napoi. Celem zabaw była szeroko pojęta integracja, zarówno przedszkolaków między sobą, jak i rodziców wraz z dziećmi oraz personelem przedszkola - podkreśliła Katarzyna Szwarc, wicedyrektor placówki wraz z właścicielem przedszkola Panią Moniką Grabowską.

 

Przedszkole rozpoczyna zajęcia 2 lipca 2018r.


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat