Piknik rodzinny w Piotrkowie

ePiotrkow Czwartek, 27 czerwca 20193 3834
W sobotę 29 czerwca w Stajni MATEO przy ul. Krętej w Piotrkowie odbędzie się piknik dla dzieci i młodzieży zorganizowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie.

W jego trakcie zorganizowanych zostanie szereg zabaw i konkursów. Organizatorzy  przygotują też dodatkowe atrakcje m.in. grill czy drobne upominki dla dzieci. Ponadto Straż Miejska chętnym bezpłatnie oznakuje rowery.

 

Piknik to elementy realizacji projektu „Wesoła rodzina”, na który dofinansowanie Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim pozyskał w drodze konkursu z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Do MOPR-u trafią łącznie 43 tysiące złotych.

 

Sobotni piknik rozpocznie się o godzinie 14:00.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)28.06.2019 08:00

Do której godziny będzie znakowanie rowerów?

10


gość ~gość (Gość)27.06.2019 12:23

Gdzie dokładnie on się odbędzie?

12


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat