Pijany spowodował wypadek. Pomocy udzielił policjant jadący na służbę

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 06 lipca 20207 9848
Pijany kierowca opla zjechał na przeciwległy pas ruchu, wjechał do rowu i uderzył w drzewo. Pomocy mężczyźnie udzielił jadący na służbę policjant z bełchatowskiej komendy. Nieodpowiedzialnemu 28-latkowi grozi kara do 2 lat więzienia.
fot. KPP Bełchatów

Do zdarzenia doszło w niedzielę nad ranem na DK 74 na terenie powiatu bełchatowskiego. Funkcjonariusz, który zmierzał do Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, zauważył, że jadący z przeciwnego kierunku opel zjechał na jego pas ruchu. Kierowca stracił panowanie nad pojazdem, przejechał na lewe pobocze i kilkanaście metrów dalej uderzył w drzewo. Policjant od razu pośpieszył na pomoc. Szybko jednak okazało się, że do powstania tego zdarzenia przyczynił się alkohol. 28-latek został przetransportowany do szpitala w Bełchatowie. Tam pobrano od niego krew na sprawdzenie zawartości alkoholu. Mężczyzna nie posiadał prawa jazdy.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gościówa ~gościówa (Gość)06.07.2020 19:02

Mam nadzieję, że nie pójdzie w niedzielę głosować...

22


abcde ~abcde (Gość)06.07.2020 16:58

Kiedy to tekturowe państwo weźmie się na serio za pijanych bandytów na drogach? ? ? Chyba dopiero jak zginie ktoś ze świecznika.

53


gość ~gość (Gość)06.07.2020 16:34

Dostanie grzywnę ze 3 tys. zakaz prowadzenia pojazdow na 2-3 lata i tyle...

50


gość ~gość (Gość)06.07.2020 14:31

Za mało trzeźwych poranków i za małe kary...

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat