Pijany kierowca uszkodził dwa samochody

PolicjaTomaszów Środa, 08 stycznia 20208 6652
Do zdarzenia drogowego z udziałem pijanego kierowcy doszło na ul. Zgorzelickiej, w rejonie skrzyżowania z ulicą Górną w Tomaszowie Mazowieckim. Z relacji zgłaszającego (świadka zdarzenia) wynika, że kierowca mercedesa uderzył w dwa zaparkowane przy drodze pojazdy.

Funkcjonariusze zastali na miejscu zarówno zgłaszającego, jak i sprawcę kolizji. Z relacji 34-letniego mężczyzny, który był świadkiem zdarzenia, wynikało, że jechał za mercedesem, którego tor jazdy wzbudzał podejrzenie co do stanu trzeźwości kierowcy. Zgłaszający zauważył jak w pewnym momencie mercedes skręcił z ulicy Farbiarskiej w Zgorzelicką. W czasie wykonywania manewru uderzył w audi i mercedesa zaparkowane przy ulicy. Sprawcą tego zdarzenia okazał się 27-letni mężczyzna, który nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Po badaniu alkomatem okazało się, że miał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Na szczęście, poza samochodami, nikt nie ucierpiał. 

 

Za spowodowanie kolizji drogowej i brak uprawnień do kierowania pojazdami mężczyzna został ukarany mandatami karnymi. Poza tym grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.01.2020 20:53

To pijany pewnie

10


gość ~gość (Gość)08.01.2020 11:54

Chyba każdemu się zdarza jeździć pod wpływem raz na jakiś czas

27


gość ~gość (Gość)09.01.2020 00:57

Proszę nie obrażać kierowców. Proponuję zmienić tytuł: Pijany posiadacz prawa jazdy...

20


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)08.01.2020 12:54

Nie miał uprawnień, a jechał Wniosek? Na trzeźwo bał się wsiąść za kółko.

31


gość ~gość (Gość)08.01.2020 09:00

Wystarczy przeczytać nagłówek żeby domyśleć się że to na 99 % chodzi o Tomaszów

63


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat