Pijany i bez prawa jazdy przewoził 4-letnie dziecko

Strefa FM Czwartek, 15 stycznia 20155 3840
Jechał autem po pijanemu, łamiąc sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i żeby tego było mało - przewoził w samochodzie córkę. Teraz "troskliwy ojciec" stanie przed sądem i zapewne nie uniknie kary.

- Patrol ruchu drogowego, pełniący służbę na terenie Sulejowa zatrzymał do kontroli vw transportera jadącego ulicą Taraszczyńską. Ku zaskoczeniu policjantów, z tyłu i bez żadnego zabezpieczenia siedziała 4-letnia córka kierowcy. Policjanci wykonali badanie stanu trzeźwości mężczyzny. 41-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. Ponadto posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych - mówi Ewa Drożdż z KMP w Piotrkowie.

Mężczyzna został zatrzymany przez policję, a dziecko trafiło pod opiekę matki. Nieodpowiedzialny ojciec odpowie teraz przed sądem za narażenie na utratę życia i zdrowia jego 4-letniej córki, a także za złamanie zakazu sądowego oraz jazdę po pijanemu.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gatta ~gatta (Gość)18.01.2015 22:00

gratulacje dla mamusi, że pozwoliła takiemu "troskliwemu" tatusiowi opiekować się dzieckiem.

30


emerytka ~emerytka (Gość)16.01.2015 13:34

ręce opadają, i to tyle za komentarz,
pewnie stracił prawko za jazdę pod wpływem, tacy się nigdy nie nauczą... dla nich powinien być tatuaż na czole... "jestem debilem"

60


albert ~albert (Gość)16.01.2015 09:06

co to za jeden,czy ktoś wie,jakieś szczegóły

30


Ralf ~Ralf (Gość)15.01.2015 23:32

Stenogram rozmowy funkcjonariusza z kierowcą:
- pokaż prawko!
- a oddaliście?

11


niewziolemdzistabletek ~niewziolemdzistabletek (Gość)15.01.2015 12:30

niewierzę w to, trzeba było dac dmuchnąc córce w balonik napewno by się okazało że tez miała 4 promila a policja jezdzi z popsutym sprzętem - to jest prawda, nie wierzcie policji i systemowi oni są illuminati!!!!!!

615


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat