Pijany bełchatowianin wpadł na kradzieży alkoholu

ePiotrkowBełchatów Poniedziałek, 16 września 20190 1909
32-letni mieszkaniec Bełchatowa został przyłapany na kradzieży alkoholu przez właściciela sklepu. Okazało się, że to nie pierwsza kradzież na jego koncie. Kiedy kolejny raz zapakował alkohol do swojego plecaka, po czym chciał opuścić sklep, został złapany na gorącym uczynku i przekazany w ręce policji. Teraz odpowie za kradzież. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę (14 września) w sklepie na terenie Bełchatowa. W samo południe oficer dyżurny bełchatowskiej policji otrzymał zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży alkoholu. Zatrzymał go właściciel delikatesów, kiedy mężczyzna niczego się nie spodziewając wychodził ze sklepu ze skradzionym alkoholem. Swój łup wynosił w plecaku. Ujęty na gorącym uczynku bełchatowianin został przekazany w ręce policji. Zgłaszający podał, że to już kolejna w tym dniu kradzież alkoholu przez tego mężczyznę. Wartość skradzionego towaru pokrzywdzony wycenił na 800 zł.

 

Okazało się, że zatrzymany przez policję 32-latek ma w organizmie blisko 3 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszał zarzut przestępstwa kradzieży, które zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Tym razem za swoje zachowanie podejrzany odpowie w warunkach recydywy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat