Pijani zdobyli szczyt 8-metrowej choinki

ePiotrkowBełchatów Czwartek, 10 stycznia 201916 10534
Dwóch nietrzeźwych mężczyzn wspięło się na szczyt 8-metrowej choinki miejskiej w Bełchatowie. To nietypowe zdarzenie miało miejsce w samym centrum miasta.

Kamery monitoringu zarejestrowały moment, w którym trzech mężczyzn zbliża się do świątecznego drzewa ustawionego na pl. Narutowicza. W pewnym momencie dwóch z nich postanawia... zdobyć jego szczyt. 

 

- Miejski monitoring pomaga nam utrzymać porządek w mieście. Tym razem w nocy, około 3:26 zauważyliśmy trzech podchmielonych mężczyzn, którzy zbliżyli się do choinki i dwóch rzeczywiście zaczęło wspinać się na drzewo. Jeden z nich nagle spadł, ale na szczęście nic poważnego mu się nie stało. Nie można tutaj mówić o młodzieńczym wybryku ponieważ sprawcy mieli po około 30 lat. Niestety w tym przypadku zapewne zawładnął nimi alkohol - mówił Piotr Barasiński, komendant Straży Miejskiej w Bełchatowie. Strażnicy zatrzymali wspinaczy i ukarali ich stuzłotowymi mandatami. Najpewniej odpowiedzą też za uszkodzenie mienia. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (16)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)10.01.2019 16:28

My ze szwagrem nie takie rzeczy po pijaku robili.

81


trytry ~trytry (Gość)10.01.2019 15:50

Szczyt to szczyt i o uj drążyć?

31


gość ~gość (Gość)10.01.2019 15:01

W góry poszedł :)

31


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat