Pijani kierowcy na drogach regionu

ePiotrkowOpoczno Poniedziałek, 30 listopada 20203 3664
Mimo licznych apeli ze strony stróżów prawa nadal nierzadkim widokiem na drogach są nietrzeźwi kierujący. Z serią zatrzymań nieodpowiedzialnych kierowców mieli ostatnio funkcjonariusze z powiatu opoczyńskiego.
fot. pixabay.com / geralt

Policjanci z opoczyńskiego wydziału prewencji 27 listopada w Studziannie, zatrzymali 53-letniego kierowcę fiata seicento, który kierował samochodem mając w organizmie ponad 1.2 promila alkoholu w organizmie. Dzień później, opoczyńska policja została powiadomiona o kolizji drogowej w miejscowości Wola Załężna. Sprawczyni, 42-letnia kierująca VW miała w organizmie 1,3 promila alkoholu. Tego samego dnia doszło do wypadku w miejscowości Zameczek. Jego sprawcą okazała się 38-latka, która kierując passatem uderzyła w drzewo. Wydmuchała ona ponad 1,2 promila. Z kolei w niedzielny poranek w Białaczowie, policjanci zatrzymali do kontroli 26 letniego kierowcę golfa. Okazało się, że kierujący ma prawie promil alkoholu w organizmie. Kilkanaście godzin później w Dzielnej zatrzymano 25-latka, który prowadził bmw mając w organizmie 1,4 promila alkoholu.


W każdym z przypadków kierujący stracili już prawa jazdy. O dalszych losach nieodpowiedzialnych kierowców zdecyduje sąd. A my apelujemy o to aby "za kółkiem" zachować pełną trzeźwość - nie tylko umysłu.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dyrdymał ~dyrdymał (Gość)30.11.2020 15:43

Ten na zdjęciu wygląda jak Donald Trump, zalewający "robaka" po przegranych wyborach. Nawet bluza, do gry w golfa, jakaś podobna trochę.

41


kierowca 60+ ~kierowca 60+ (Gość)30.11.2020 15:50

Widać kobiety walczą o parytet, w pijackich ekscesach za kierownicą. Dawno temu było takie hasło "kobiety na traktory", a teraz "kobiety do kielicha i za kierownicę"

20


ghjghj ~ghjghj (Gość)30.11.2020 12:59

Jeśli wypuszcza się taką osobę lub daje po raz 5 dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, to kto jest winny, a kto współwinny późniejszych nieszczęść?

130


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat