Pijana kobieta za kierownicą Mercedesa

ePiotrkowBełchatów Sobota, 03 października 202026 13872
39-letnia kobieta wsiadła za kierownicę Mercedesa, ale dzięki czujności innego kierowcy została zatrzymana. Jadący "wężykiem" samochód zauważył kierowca z Wrocławia. Obserwował zachowanie kierującej i wezwał policję. Kobieta zdążyła już zjechać z drogi. Badanie alkomatem wykazało 2 promile alkoholu w organizmie.
fot. policja

Jak informują policjanci kobieta jechała raz drogą, raz poboczem i miała problem z utrzymaniem prawidłowego toru jazdy. Jadący za kobietą kierowca próbował zajechać jej drogę i zatrzymał Mercedesa. Poczuł wtedy od 39-latki zapach alkoholu. Jego prośby o zaprzestanie jazdy nie trafiły do kobiety. Zbagatelizowała uwagi interweniującego mężczyzny i... odjechała.

 

Mieszkaniec Wrocławia ruszył więc za nią wzywając patrol policji. Zanim nadjechał patrol kobieta zdążyła skręcić w polną drogę, gdzie po kilkudziesięciu metrach porzuciła auto na jednej z posesji i zaczęła uciekać. Została zatrzymana przez mundurowych z Zelowa.

 

Jak się okazało mieszkanka Łasku miała w organizmie 2 promile alkoholu. Na komisariacie pobrano jej także odciski palców (na zdjęciu). Po wytrzeźwieniu w policyjnym areszcie usłyszała zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi jej wysoka grzywna oraz kara do 2 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (26)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_prawda ~gość_prawda (Gość)03.10.2020 15:25

Ech ta młodzież...

30


gość_autor ~gość_autor (Gość)03.10.2020 10:58

Dajcie jej grzebień.

71


a ja ~a ja (Gość)03.10.2020 12:25

też mam merca

10


gość_g ~gość_g (Gość)03.10.2020 11:40

Bez przesady

13


J. ~J. (Gość)03.10.2020 11:33

Obawiam się, że zaraz się pojawią komentarze, w których będzie wyrażone zdanie, że jedynym winowajcą jest ten, który doniósł na biedną kobietę, która przecież nikogo nie zabiła i nic takiego się nie stało i że warto byłoby znać personalia tego kapusia i odpowiednio go ukarać... A tacy podobno jesteśmy religijni, tylko jakoś nie rozumiemy, że TEGO, KTÓRY WYDAŁ BARABASZA, A PEWNIE KTOŚ GO WYDAŁ, NIE MOŻNA PORÓWNYWAĆ Z JUDASZEM, BO JUDASZ WYDAŁ NIEWINNEGO!

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat