Pierwszy wakacyjny tydzień z MOKiem za nami

Strefa FM Poniedziałek, 09 lipca 20180 2954
Plastycznie, teatralnie, tanecznie i wokalnie, właśnie tak można podsumować pierwszy wakacyjny tydzień z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Piotrkowie. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji, zarówno artystycznych, jak i sportowych.

Ładuję galerię...

Wakacje z Miejskim Ośrodkiem Kultury to specjalny czas dla wszystkich dzieci, kiedy to pod czujnym okiem instruktorów, mogą rozwijać swoje pasje. Każdego dnia przygotowane są inne atrakcje, a więc wszyscy znajdą coś dla siebie, także rodzice.

W ostatnim tygodniu uczestnicy mogli podziwiać przygody rezolutnej księżniczki Miłki i jej towarzysza Remika, dzieci zobaczyły także film "Uprowadzona księżniczka". Nie zabrakło również zajęć sportowych zorganizowanych na basenie przy ul. Belzackiej.

 

Kolejne atrakcje w ramach wakacyjnych spotkań już od poniedziałku, na które dzieci czekają z utęsknieniem.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat