Pierwszy sparing i pierwsze zwycięstwo

PiotrkowianinKraj Niedziela, 28 lipca 20193 1690
Zanim szczypiorniści Piotrkowianina wzięli udział w sobotniej prezentacji, która odbyła się w Rynku Trybunalskim, zdążyli jeszcze rozegrać sparing. Wygrali pierwszy mecz kontrolny podczas obecnego okresu przygotowawczego, pokonując w Kaliszu Energę MKS 30:26 (18:11).
Fot.: www.piotrkowianin.pl

Już po 30 minutach nasza drużyna prowadziła różnicą siedmiu bramek. Bardzo dobrze spisywała się szczególnie w obronie. W drugiej połowie gra się nieco wyrównała, ale gospodarze nie zdołali już odrobić, wypracowanej przez naszych zawodników przewagi.

 

Energa MKS Kalisz 26:30 (11:18) Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

 

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Procho (bronił z 38% skutecznością), Pyrka (11%) - Swat 6, Pacześny 6, Mastalerz 4, Rutkowski 3, Szopa 3,  Sobut 2, Kowalczyk 2, Iskra 2, Woynowski 1, Tórz 1.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ludo ~ludo (Gość)02.08.2019 11:10

Romek - w ataku 0.7 bramki na mecz w obronie za niski najwięcej bramek z drugiej linii nad nim. Zwinni gracze obiegają go jak chcą bo jest za ciężki i mało zwrotny, siła i lans to nie wszystko na boisku - dlatego też łapie najwięcej kar i te jego gestykulacje że wszyscy przeciw niemu.

12


rodowity piotrkowianin ~rodowity piotrkowianin (Gość)29.07.2019 09:10

I znowu wygrali na złość ~gościom z ul. Całej a uciesze wiernym kibicom na dobre i złe czasy i to bez Romana któremu życzę szybkiego uzdrowienia bo mimo wszystko trudno sobie wyobrazić drużynę bez niego.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat