Pierwszy sparing Piotrcovii

MKS Piotrcovia Sobota, 03 sierpnia 20197 1814
Nasze szczypiornistki zmierzyły się w piątek z KPR Gminy Kobierzyce. Pierwszy mecz kontrolny Piotrcovii pod wodzą nowego trenera Krzysztofa Przybylskiego odbył się w Hali Relax. Przy jezdne wygrały ten pojedynek 32:24 (16:13).

Zawodniczki z Kobierzyc dopiero pod koniec meczu wypracowały wyraźną przewagę, wcześniej to było wyrównane spotkanie. Nie wynik jest jednak najważniejszy, tym bardziej, że nasze piłkarki przeprowadziły przed meczem intensywny trening.

 

 

- Ja z postawy zespołu jestem zadowolony. Dziewczyny bardzo mocno dziś pracowały na siłowni, a mimo tego do 45 minuty wytrzymały trudy pojedynku. Później trochę zabrakło prądu. Forma ma przyjść na pojedynki w lidze - powiedział Krzysztof Przybylski.


MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24:32 (13:16) KPR Gminy Kobierzyce. 


MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Kolasińska, Sarnecka, Opelt - Senderkiewicz 4, Macedo 4, Oreszczuk 3, Ciura 3, Małecka 2, Sobecka 2, Lewandowska 2, Belmas 2, Dorsz 1, Joia 1, Klonowska

 

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.08.2019 10:25

A to Kobierzyce nie mają okresu przygotowawczego? Hahaha.

55


nic nie widzę nic nie słyszę - moja racja ~nic nie widzę nic nie słyszę - moja racja (Gość)05.08.2019 10:54

Zaczyna się wylewanie swoich ułomności przez byłych działaczy. Dziewczyny bardzo fajnie zagrały, zwłaszcza młode które doszły do zespołu. Fajnym walczakiem jest Sobecka w obronie, a w ataku też dużo widzi koleżanek. Fajnie się na to patrzyło, cieszy forma Vlady w kontrach. Dziewczyny bez napinki róbcie swoje.
Jest takie od lat powiedzenie.
Kto wygrywa turnieje, ten w lidze nie istnieje.

56


~gość ~~gość (Gość)04.08.2019 18:42

Jak tak będą przed każdym meczem robić taki potężny trening to o wyniki można być spokojnym, dziwne tylko, że inne drużyny nie robią takich treningów a wygrywają.

66


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat