Pierwszy koncert na dziedzińcu MOK-u

ePiotrkow Wtorek, 14 lipca 20200 1050
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na pierwszy w tym roku koncert na dziedzińcu. Tym razem publiczności zaprezentują się młodzi lokalni artyści, na co dzień uczestnicy warsztatów wokalnych. Zaprezentują oni przeboje znane i lubiane przeboje, jak i piosenki autorskie.

Zapraszamy na pierwszy koncert w Miejskim Ośrodku Kultury po dłuższej przerwie ! Jako pierwsi na dziedzińcu MOK zaprezentują się uczestnicy zajęć emisji głosu, którzy pracują pod kierunkiem Justyny Jędrusik. Koncert odbędzie się 17 lipca (piątek) o godz. 19:00. W programie: "Z serca do serca" - śpiewamy autorskie piosenki oraz "Twój głos brzmi znajomo" Show Time. W koncercie wystąpią: Majka Bakalarz, Katarzyna Jarszak, Alicja Kulbat, Ewa Lebeau, Oliwia Łubowska, Nikola Mieszek, Zuzia Olczyk, Julia Orłowska, Magda Rudzka, Ania Skrzypczyńska, Kinga Świstak, Justyna Tomecka, Daniel Wochyń, Nina Wtorkowska i Kasia Zawisza. Opieka artystyczna Justyna Jędrusik, a akompaniować artystom będzie Michał Makagon. Cena biletu - 20 zł. 

 

Pragniemy zaznaczyć, że wszystkie działania prowadzone będą z zachowaniem norm bezpieczeństwa epidemiologicznego.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat