Pierwszoklasiści z Wolborza pasowani na uczniów

ePiotrkowRegion Sobota, 26 października 20190 1904
W Szkole Podstawowej imienia Władysława Jagiełły w Wolborzu do grona społeczności szkolnej przyjęto tegorocznych pierwszoklasistów.

Ładuję galerię...

Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów, przygotowały część artystyczną - wiersze, piosenki i tańce. Artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Potem czekało ich uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i tradycyjnie pasowanie na ucznia symbolicznym wielkim ołówkiem. W uroczystości uczestniczyli rodzice, dziadkowie, wujkowie, ciocie, nauczyciele oraz pozostali uczniowie, a także burmistrz Andrzej Jaros i dyrektorzy wszystkich przedszkoli działających na terenie Wolborza.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat