Pierwszego dnia wiosny zejdź pod wodę!

ePiotrkow Środa, 18 marca 20152 2237
Nurkować można było już w miniony weekend, ale kto nie zdążył, ma szansę zejść pod wodę również 21 i 22 marca. - To przygoda i zabawa. Wiele osób skorzystało z naszej oferty, a kilka zajęło się nurkowaniem na poważnie - mówi Leszek Heinzel, dyrektor OSiR-u w Piotrkowie.

Zejść pod wodę będzie można 21 i 22 marca w godz. 14.00 – 18.00 na basenie przy ul. Belzackiej. W przypadku dużego zainteresowania godziny te zostaną wydłużone. - W zeszłym roku przeżywaliśmy oblężenie. To jest fajna rzecz, ludzie przychodzą z gronem swoich znajomych, próbują nurkować, na razie w basenie. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić do zmierzenia się z podwodnym żywiołem - dodaje dyrektor.

Wystarczy bilet na basen, OSiR za możliwość nurkowania nie pobiera żadnych dodatkowych opłat, a akcję realizuje razem z Centrum Nurkowego „Glon.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość Piotrkowskiego Basenu na Belzackiej ~Gość Piotrkowskiego Basenu na Belzackiej (Gość)19.05.2015 22:22

Nikt nie będzie chciał przyjść na basen na którym ratownik wyzywa młodzież od kretynów.

20


janusz ~janusz (Gość)18.03.2015 15:53

również zamierzam nurkować...całe przedstawienie odbędzie się u mnie w domu, w mojej wannie...nikogo nie zapraszam...samemu to zrobię :))

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat