Pierwsze wyjazdowe zwycięstwo Piotrkowianina

ePiotrkowKraj Niedziela, 08 marca 20205 3418
Ponad sześć miesięcy trwała wyjazdowa niemoc naszej drużyny, w niedzielę 8 marca podopieczni Bartosza Jureckiego wreszcie przełamali tę fatalną passę, pokonując Górnika Zabrze w jego własnej hali. W regulaminowym czasie gry ten mecz zakończył się wynikiem 33:33 (18:15), dlatego zwycięzca został wyłoniony po konkursie rzutów karnych, który 3:1 wygrali nasi zawodnicy.
Fot.: www.piotrkowianin.pl

Faworytem tego spotkania byli zabrzanie, którzy zamierzają w tym sezonie powalczyć o ligowy medal. Mimo to po pierwszej połowie nasz zespół prowadził 18:15. Po przerwie gospodarze odrobili straty i objęli prowadzenie, piotrkowianie przegrywając 31:33 zdołali jednak doprowadzić do remisu – zrobił to Piotr Rutkowski - i pokonać swojego rywala w rzutach karnych.

 
14 marca piotrkowianie zmierzą się we własnej hali z zajmującą 5. miejsce w tabeli PGNiG Superligi Gwardią Opole, nasz zespół znajduje się pięć oczek niżej.

 
NMC Górnik Zabrze 33:33 (15:18) – 1:3 po karnych Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

 
Piotrkowianin Piotrków Trybunalski: Procho, Kot, Mihaljević – Gluch 8/2, Surosz 6, Sobut 5, Tórz 4, Rutkowski 4, Swat 2/1, Pożarek 2, Mróz 2, Turkowski, Kaźmierczak.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

filozof ~filozof (Gość)15.03.2020 21:44

taki zamęt sieją redaktorzy, że kibice po ostatnim zwycięstwie Piotrcovii mówili tylko o porażkach Piotrkowianina na wyjazdach a nie cieszyli się ze zwycięstwa, wszyscy zaczynają szaleć za porażkami ciekawe co będzie teraz jak nie grozi nam ani zwycięstwo ani porażka

00


~babcia moherowa ~~babcia moherowa (Gość)12.03.2020 12:17

co za różnica czy wyjazdowe czy domowe zwycięstwo, najistotniejsze aby tylko punktów było tyle by starczyło na 8 pozycję w tabeli, kto to sieje niezdrową propagandę wiecznego nie zadowolenia, komu to jest potrzebne, w takiej atmosferze to mogą się pojawić jakieś wirusy i meczów w ogóle nie będzie

10


gość ~gość (Gość)09.03.2020 15:45

Brawo.mamy pewne 10 miejsce.super wynik jak na nasze miasto.

40


lider ~lider (Gość)09.03.2020 08:19

Brawo Chłopy. Teraz Gwardia i będzie spokój.

90


antys ~antys (Gość)08.03.2020 22:16

Gratulacje. Brawo !

110


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat