Pierwsze w województwie łódzkim Forum Kultury

ePiotrkow Środa, 16 września 20150 1167
Łódzki Dom Kultury oraz Narodowe Centrum Kultury zaprasza na pierwsze w województwie łódzkim forum „+/- Kultura- Forum Instytucji Kultury”, które odbędzie się 17-18 września w Centrum Idei Ku Demokracji w Piotrkowie Trybunalskim.

Jak podkreślają organizatorzy wydarzenie to będzie wyjątkowe, gdyż po raz pierwszy w jednym miejscu spotkają się dyrektorzy ponad 60 placówek kultury z regionu łódzkiego. Forum będzie okazją do rozmów o kondycji kultury, o formach przekazu oraz dofinansowaniach, które placówki mogą uzyskiwać od Narodowego Centrum Kultury i funduszy europejskich. W ramach panelu dyskusyjnego dyrektorzy placówek kulturalnych będą mogli wymienić się doświadczeniami oraz podzielić planami na przyszłość, dotyczącymi na rozwój działalności ich instytucji.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat