Pierwsze samochody przejechały ul. Sienkiewicza

Strefa FM Piątek, 12 października 201844 6247
Ulica Sienkiewicza na odcinku od Wojska Polskiego do Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim jest już otwarta.

Urzędnicy z tej okazji postanowili zorganizować piknik, który miał być elementem obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Rozpoczęto od przemarszu dzieci z biało-czerwonymi kartkami. Później prezydent miasta wręczał upominki pierwszym zmotoryzowanym, którzy przejeżdżali nowym odcinkiem. - Oddajemy do użytku ten długo wyczekiwany przez mieszkańców jak i kierowców odcinek. Jestem przekonany, że ulica będzie służyła tak jak wcześniej, ale będzie zdecydowanie bardziej komfortowa. Oprócz jezdni i chodników, prace dotyczyły także infrastruktury podziemnej: ciepłociąg, sieć wodociągowa oraz na pewnym odcinku został wykonany kanał deszczowy - mówi Krzysztof Chojniak, prezydent Piotrkowa.


Modernizację pierwszego odcinka zakończono w 2016 roku.


Zainteresował temat?

3

5


Komentarze (44)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

EP97300 ~EP97300 (Gość)15.10.2018 11:03

"Później prezydent miasta wręczał upominki pierwszym zmotoryzowanym, którzy przejeżdżali nowym odcinkiem."
Oczywiście, Chojniak zatrzymywał samochody na skrzyżowaniu. To chyba wykroczenie jest?
http://www.piotrkow.pl/content/photos/originals/dsc0878-1280x790-1539349436.jpg

60


Piotrkowianin Piotrkowianinranga14.10.2018 18:57

Cytuję:
ePiotrkow.plWiadomościLokalne
Uwaga, inwestycja!
Poniedziałek, 25 lutego 2013
(...)
- od 1 maja do 30 listopada - rozbudowa ul. Zalesickiej etap II,


To było 5 lat temu, a remontu jak nie było, tak nie ma.

80


zen ~zen (Gość)13.10.2018 08:38

Brawo Panie Prezydencie! Jest Pan najlepszym kandydatem na Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego! Reszta kandydatów, to tylko polityczne marionetki!!!
Co Pani Marlena Wężyk-Głowacka zrobiła dla naszego miasta? - NIC!!!
Co Pan Tomasz Sokalski zrobił dla naszego miasta? - NIC!!!
Co zrobił Pan Grzegorz Lorek dla naszego miasta? - NIC!!!
Co zrobił Pan Krzysztof Kozłowski dla naszego miasta? - NIC!!!
To na co było ich stać to wyłącznie próby blokowania inicjatyw i uchwał, a także branie diety radnych bez skrupułów!!!

731


gość ~gość (Gość)14.10.2018 10:14

Jeśli ktoś uważa, że nic nie jest zrobione w Piotrkowie, to tylko wskazuje na to , że ma złą wolę i zamiar. Pan Chojniak wraz z pracownikami zrobił bardzo wiele dla Piotrkowa. Zagłosuję na Pana Chojniaka.

213


zen ~zen (Gość)14.10.2018 07:28

Nie jestem moherem i nie chodzę do kościoła. Obserwuję zmiany jakie zaszły w Piotrkowie. Obserwuję opozycję. Obserwuję polityków. Jestem prywatnym przedsiębiorcą. Znam historię przemian po 1981 r. I znam się na socjologii. Populistyczne hasła nie robią na mnie wrażenia. Populizm ma podstawy w ...... (nie napiszę, bo mógłbym komuś sprawić przykrość). Najlepszym Prezydentem jest Pan Krzysztof Chojniak. Pozdrawiam

19


gość ~gość (Gość)13.10.2018 18:18

A ja z innej beczki.Miasto wydało dużo pieniędzy na zmodernizowane murawy na dawnej Concordii.Niestety nawet dzieci na głównej płycie nie mogą zagrać bo sędzia nie dopuszcza boiska do gry.Kretowisko.Mamy klub w klasie B.Może to niska klasa ale ktoś duzo pracy w to włożył zeby byc w tej klasie.Dwa mecze ktore powinna druzyna Concordii zagrac na obiekcie Osiru dawnej C musi prosic oscienne kluby o uzyczenie obiektu.To chore.A z taka pompa otwieramy Sienkiewicza.

110


Asfalt ~Asfalt (Gość)13.10.2018 16:06

dokładnie podnieta jakby oddali 100km autostrady a pieprzyli się z tym z pół roku :)
Następna mądra sprawa jak zrobili ulice cmentarną, zrobili chodniki, później wycieli drzewa, zostały dziury, teraz te dziury zrobili a za tydzień wykopali następne dziury na nowe drzewa. ludzie nie można było tego od razu zrobić ?? TRAGEDIA.
powoli trzeba będzie robić słowackiego bo już dziury się robią a to nowa droga jakby nie patrzeć, i potrzeba więcej czasoodmierzaczy na sygnalizatorach bo tu na światłach stoi gamoń jeden z drugim i albo grzebie w nosie, albo auto mu zgaśnie , korki przez takich nieuków
Ps. Krzysiek wygra i tak :)

121


ziwz ~ziwz (Gość)13.10.2018 13:57

dobra koniec remontu, ulica oddana ja sie PyTaM/ KIEDY będa V Trybunały Modelarstwa Kolejowego?

80


gość ~gość (Gość)13.10.2018 10:34

A za mieśiąć nowe rury połorzą

110


stęskniony naród ~stęskniony naród (Gość)13.10.2018 10:24

Czekam na relację o tym, jak pierwsze ptaki przeleciały nad wyremontowaną właśnie ulicą!

121


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat