Pierwsze projekty już złożone

UM Piotrków Trybunalski Poniedziałek, 10 maja 20215 1194
Piotrkowianie zgłosili dwa pierwsze projekty do budżetu obywatelskiego 2022. Swoje propozycje można zgłaszać do 24 maja.

„Merkury Park - miejskie hamaki, stacja samoobsługowej naprawy rowerów, miejskie poidło, boisko do piłki nożnej ze sztucznej nawierzchni obok DH Merkury” oraz „Modernizacja sieci wodociągowej na terenie ROD Oaza” – to tytuły dwóch pierwszych projektów, które piotrkowianie zgłosili do kolejnej już edycji budżetu obywatelskiego.

 

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą platformy www.piotrkowianiedecyduja.pl. Na tej stronie można także znaleźć szczegółowe opisy zgłoszonych już projektów.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

....... ~....... (Gość)11.05.2021 06:42

Może plaża na dużym Bugaju?

30


Gościu z PT ~Gościu z PT (Gość)11.05.2021 06:25

Jak lecimy prywatą to ja od razu zgłoszę projekt "modernizacja mojej posesji poprzez zabudowę wjazdu kostką brukową"...w końcu moja posesja to też Rodzinny Ogródek Działkowy tylko że jednorodzinny...brawa dla pomysłodawcy RODem z kabaretu :-)

20


Romek ~Romek (Gość)10.05.2021 18:58

No bez przesady. Wodociągi w ROD niech sobie robią właściciele/dzierżawcy a nie z budżetu dla wszystkich. Ideą powinno być to, że z tego co robi się z budżetu obywatelskiego powinno być dla wszystkich. A tu chcą mieć wodociąg dla siebie. A jakbyś nawet chciał wejść na teren jakiegokolwiek ROD, choćby pochodzić alejkami dla relaksu to furtka wejsciowa na klucz zamknięta.

110


Asr ~Asr (Gość)10.05.2021 18:35

Ja nie rozumiem jak modernizacja złota się i rubta sieć wodociągowe

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat