Pierwsza wygrana Piotrcovii

Piątek, 28 października 201619
Piłkarki ręczne Piotrcovii wreszcie wygrały. Czy sprawił to nowy trener, czy też zagrały lepiej to po serii porażek jest mniej ważne. Dobrze, że drużyna wzbogaciła się o dwa punkty. KPR Kobierzyce – Piotrcovia 24-26.

Pierwsza połowa to zdecydowana dominacja piotrkowianek. Do przerwy nasze zawodniczki prowadziły aż 13-7. Niestety w drugiej połowie zaczęły się problemy i podopieczne Rafała Przybylskiego zaczęły tracić przewagę. Piotrcovia jednak przyspieszyła i było już 23-16. Nagle piotrkowianki stanęły co niestety zdarzało im się ostatnio dość często. Na pół minuty przed końcem prowadziły tylko jedną bramką.  Na szczęście zadały decydujący cios i pierwsza wygrana stała się faktem.

KPR Kobierzyce - Piotrcovia Piotrków Trybunalski 24:26 (7:13)

9

1

Komentarze (19)

januszek ~januszek (Gość)30.10.2016 17:51

Na początek chcę pogratulować zwycięstw dziewczynom zwycięstwa w Kobierzycach, a panom domowej wygranej z Elblągiem. Takiej kolejki nie było już dawno. Wolę takie zwycięstwa niż piękne porażki, gra się po to, by zwyciężać.

31

Re ~Re (Gość)28.10.2016 23:25

Bo z takimi klubami to powinno się 10 bramkami wygrywać... Daj im boże wygrane mecze... Ale gratulować za taki mecz, gratulować to mogę za mecz z Pogonią czy Gdynia...

27

kibicka 16 ~kibicka 16 (Gość)29.10.2016 10:11

No brawo dziewczyny! Brawo działacze! Brawa dla trenera! Na fejsbuku już widzę zdjęcia szczęśliwych zawodniczek, które pokonały klub Kobierzyce. Co za sukces! Ile radości dały nam te dziewczyny. Cudowny weekend się szykuje. Teraz czekam na zwycięstwo nad Izolatorem Boguchwała, Swornicą Czarnowąsy a może nawet nad Iskerką Śmierdnica.

310

elo ~elo (Gość)28.10.2016 23:27

Drużyna z taką tradycją nie może spaść, pamiętajcie o tym.

63

kibic GKS ~kibic GKS (Gość)29.10.2016 22:08

W końcu zwycięstwo! Brawo dziewczyny - tylko dlaczego musieliśmy czekać tak długo? Co do meczu to cieszą kolejne bramki Oli Dronzikowskiej - oby tak dalej - dla mnie numer jeden w zespole na swoje pozycji (przynajmniej w ataku)! Ola Kucharska potwierdziła swoją klasę; tym razem Monia słabo pod względem zdobyczy bramkowych, ale co do niej nie można mieć zastrzeżeń w przeciągu sezonu. O pozostałych skrzydłowych nie piszę - co potwierdza, że Belmas powinna grać na rozegraniu. Może i Despedovska się obudzi, w co wierzę.. I jeszcze jedno - uważam, że nasze bramkarki są naprawdę dobre i nie ważne czy broni Opelt czy Sarna to możemy być spokojni. Zastanawia mnie jedno - kiedy Klonowska i Pesel udowodnią swoją przydatność do zespołu...
Gratulacje za 2 punkty - liczę na kolejne. Teraz z=mecz z Lubinem lekko nie będzie, ale trzeba walczyć, wierzę, że stać nas na wygraną.
PS film świetny - czekam na następne!

30

video relacja ~video relacja (Gość)29.10.2016 20:18

MKS PIOTRCOVIA vs. KPR JELENIA GÓRA (23.10.2016) - video relacja

71

janusz ~janusz (Gość)28.10.2016 23:06

Nigdy nie spadnie GKS nigdy nie spadnie !!

52

jak zawsze ~jak zawsze (Gość)29.10.2016 13:32

Vlada grała?

02

kibic12 ~kibic12 (Gość)29.10.2016 12:26

Brawo dziewczyny!!! Niech ten mecz będzie zwrotem w kierunku dalszych zwycięstw!!! Ola, kolejny super mecz w Twoim wykonaniu. Brawo! Zorica uwierz w swoje możliwości a będzie super! A trenerowi życzę wytrwałości i sukcesów z nową drużyną. Ps. Nie daj się opętać!!! :))