Pierwsza porażka Polonii

ePiotrkowŁódzkie Sobota, 11 maja 20192 1801
Piotrkowski zespół przegrał w sobotę z Astorią Szczerców 2:3 (1:2), to pierwsza porażka polonistów w tym sezonie piotrkowskiej okręgówki, tymczasem drugi w tabeli Świt Kamieńsk pokonał LKS Czarnocin 4:0 (2:0) i te dwie drużyny dzieli w tej chwili siedem punktów, za tydzień te dwa zespoły zmierzą się w Piotrkowie Trybunalskim i wszystko wskazuje na to, że może to być mecz na wagę mistrzostwa tej klasy rozgrywkowej.

W Szczercowie pierwsi bramkę zdobyli goście, a konkretnie Mateusz Jakubiak, jednak jeszcze przed przerwą szczercowianie strzelili dwa gole. W 69. minucie minucie Adrian Malicki doprowadził do remisu, siedem minut później wynik tego meczu ustalił Piotr Piotrowski.

 
18 maja poloniści rozegrają jeszcze ważniejszy mecz, zmierzą się bowiem z jedyną drużyną, która realnie może ich dogonić, pojedynek pomiędzy Polonią a Świtem Kamieńsk rozpocznie się o godzinie 18.00.

 
Astoria Szczerców 3:2 (2:1) PKS Polonia Piotrków Trybunalski

(28’ Krzysztof Siewiera, 35’ i 76’ Piotr Piotrowski - 11’ Mateusz Jakubiak, 69’ Adrian Malicki)


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.05.2019 10:32

Jestem kibicem ze Szczercowa i widziałem co ten trener sobą reprezentuje . Wyzywal się ze kibicem swojej drużyny przecież to jest przejaw jego zwykłej patologii . Niech idzie zbierać kartofle na pole a nie uważa się za wielkiego trenera ;)

31


gość ~gość (Gość)12.05.2019 21:09

Pierwsza porażka i już Robercik pokazał swoje prawdziwe oblicze ... ten człowiek nie nadaje się do prowadzenia zespołu w okręgówce a co dopiero w czwartek lidze ...

41


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat