Pierwsza porażka Piotrcovii

Poniedziałek, 23 września 20191
Po dwóch wygranych meczach piłkarki UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski poniosły pierwszą w tym sezonie porażkę, w niedzielę pokonały je reprezentantki Zawiszy Rzgów, które już w pierwszej połowie strzeliły cztery bramki. Ostatecznie ten mecz zakończył się wynikiem 4:1 (4:0).

Honorową bramkę dla piotrkowskiej drużyny zdobyła w 80. minucie spotkania Natalia Simkowska. UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski spadł na 4. miejsce w tabeli III ligi łódzkiej. 29 września nasze piłkarki podejmą SL Salos Róża Kutno, początek spotkania o godzinie 11.00.

UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 1:4 (0:4) Zawisza Rzgów

(80' Natalia Simkowska - 18' Martyna Robaszkiewicz, 20' Agnieszka Jarczak, 25' Agnieszka Jarczak, 44' Martyna Robaszkiewicz)

UKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski: Andrzejewska - Krupa, Chojak, Jakubiak, Matuszewska (46’ Wiśniewska ), Chrząstek , Sadowska (57’ Ziółkowska ), Kieszkowska, Łukasik (46’ Woźniak), Simkowska, Chmielewska.