Piękny koncert w Wolborzu [wideo]

ePiotrkowRegion Wtorek, 10 listopada 20200 2159
Wyjątkowy koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się we wtorkowy wieczór w Wolborskim Centrum Kultury. Koncert można było obejrzeć w domu.
fot.: UM Wolbórz

Trudny czas pandemii Covid-19 spowodował, że wiele zaplanowanych przedsięwzięć kulturalnych zostało odwołanych. Jednak mimo tych trudności pracownicy Wolborskiego Centrum Kultury postanowili nie poddawać się i zorganizowali koncert bez udziału publiczności w sali WCK, ale za to z publicznością w domach.

 

Koncert z okazji Narodowego Święta Niepodległości transmitowany był on-line za pośrednictwem Internetu. W koncercie wystąpiła Joanna Aleksandrowicz z zespołem. Transmisja cieszyła się dużym zainteresowaniem i z pewnością ta forma obcowania z kulturą będzie praktykowana do czasu, kiedy znowu będziemy mogli wspólnie spotkać się na sali WCK z artystami.

 

Organizatorem koncertu była dyrektor Kamila Dubilas wraz z zespołem WCK.

 

Joanna Aleksandrowicz to aktorka i wokalistka młodego pokolenia urodzona w Zduńskiej Woli. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Polskiego we Wrocławiu, Novej Scenie w Bydgoszczy oraz gościnnie na scenie Teatru Roma w Warszawie. Aktorka filmowa i serialowa. Współpracuje z topowymi reżyserami m.in z Wojtkiem Smarzowskim i Markiem Koterskim. Zdjęcia aktorki pt. „Kobieta o poranku” zostały wyróżnione przez włoski portal ”Vouge Italia” oraz brytyjski „Calumet Photo UK”. Pierwszy koncert filmowo-musicalowy artystka zagrała we współpracy z członkami zespołu Varius Manx. Od tego czasu regularnie koncertuje.

 

Więcej na stronie artystki, zapraszamy na www.joannaaleksandrowicz.pl oraz do wysłuchania tego wyjątkowego koncertu:

 

 

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat