"Piękny Dzień Mamy" tym razem on-line

MOK Piotrków Wtorek, 12 maja 20201 1464
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu rodzinnym „Piękny Dzień Mamy”. W tym roku będzie miał on formę internetową.
fot.: pixabay

Festiwal Rodzinny „Piękny Dzień Mamy” organizowany przez Miejski Ośrodek Kultury na stałe wpisał się już w kalendarz majowych imprez kulturalnych w Piotrkowie Trybunalskim. W tym roku ze względu na stan epidemii nie może się on odbyć w formie tradycyjnej. Nie oznacza to jednak, że nie odbędzie się w ogóle. W tym roku „Piękny Dzień Mamy” będziemy świętować on-line. - Dzięki internetowi nasz festiwal może się odbyć bez konieczności wychodzenia z domu, bez narażania swojego zdrowia, bez konieczności angażowania specjalnych środków – zapowiadają organizatorzy.

 

Dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie, mogą nagrać swoją recytację telefonem lub kamerką komputerową, a filmik przesłać do nas drogą elektroniczną, na adres oea@mok.piotrkow.pl.


Prezentacje można przesyłać do 25 maja. Najlepsze z nich zostaną nagrodzone oraz opublikowane na stronie www.mok.piotrkow.pl oraz na facebookowym profilu Miejskiego Ośrodka Kultury. 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

tak się zastanawiam ~tak się zastanawiam (Gość)15.05.2020 07:31

czy pracownicy tej intytucji są na urlopach,zwolnieniach L4.. czy biorą wypłatę za nic?

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat