Piekarczyk i Cugowski w ŁDK. Bezpłatne warsztaty muzyczne

ePiotrkowŁódzkie Środa, 16 września 20200 1319
Najwięksi muzycy i praktycy świata muzycznego poprowadzą 26 i 27 września bezpłatne warsztaty mistrzowskie w Łódzkim Domu Kultury. Wydarzenie (organizowane w ramach projektu "Rockowanie. Gramy Maanam") skierowane jest do wszystkich muzykujących.

Wszystkich, których pasją jest muzyka, będą mogli w ostatni weekend września spotkać się ze świetnymi trenerami, którzy poprowadzą zajęcia. W te role wcielą się: Marek Piekarczyk, Wojciech Cugowski, Tomasz Łosowski, Marcin Pendowski, Maciej Kierzkowski i Marek Dulewicz.

 

Warsztaty będą składać się z trzech części:

  • Muzyka - czyli zajęcia wokalne, instrumentalne, poruszające problematykę nagrań studyjnych. To kurs pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej, poruszający związaną z optymalizacją brzmienia, zarówno w sferze wykonawstwa koncertowego, jak i pracy studyjnej.
  • Relacje Artyści – Dziennikarze – to warsztaty, które są nie tylko unikatowe w skali regionu łódzkiego, ale również w skali całego kraju. Będą podejmowały tematykę współpracy zespołów, muzyków, wokalistów z mediami, zarówno na płaszczyźnie relacji współpracy, jak i wszelakich form promowania własnej twórczości z rozgłośniami radiowymi czy ośrodkami telewizyjnymi.
  • Producenckie - omówienie sposobów nagrywania poszczególnych instrumentów, ustawienia nagrania i rejestracji wybranego zespołu, przygotowania utworu do radia oraz wstępu do masteringu.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a szczegóły można poznać zaglądając na stronę wydarzenia.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat