Pięć zawodniczek Piotrcovii z powołaniem do kadry B

ePiotrkow Czwartek, 24 września 20205 1517
Kolejna zawodniczka Piotrcovii otrzymała powołanie na konsultacje drużyny narodowej w piłce ręcznej. Piątą szczypiornistką, która będzie trenować z kadrą B, czyli zapleczem pierwszej drużyny jest 23-letnia rozgrywająca Magdalena Drażyk.

Ładuję galerię...

Warto podkreślić, że dla czterech z powołanych zawodniczek jest to pierwszy sezon w Piotrkowie, a wszystkie trafiły do drużyny już za kadencji Krzysztofa Przybylskiego. - Cieszymy się, że ktoś dostrzega naszą pracę i potencjał naszych zawodniczek - mówi szkoleniowiec Piotrcovii. - Jest to efekt naszej dobrej gry na początku sezonu. Oczywiście cieszę się, że moje wybory były trafne, jeśli chodzi o wskazywanie zawodniczek, które chciałem mieć w zespole. Cieszę się, że udało mi się zakontraktować te dziewczyny w Piotrkowie. Mam nadzieję, że z sezonu na sezon będzie coraz lepiej. A jeżeli będziemy grać coraz lepiej, to łatwiej będzie ściągać do nas dobre zawodniczki, które będą stanowiły o sile tego zespołu.

 

Oprócz wspomnianej Magdaleny Drażyk powołanie otrzymały: Oktawia Płomińska, Romana Roszak, Daria Szynkaruk i Magda Więckowska.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obiektywny ~obiektywny (Gość)26.09.2020 23:17

Cieszymy się ale należy pamiętać, to są nasze nowe zawodniczki i w żeńskiej lidze jest mało zespołów, można więc łatwiej pozyskać najzdolniejsze i chwała Klubowi i trenerowi, że takie pozyskał .

00


Bezdomny ~Bezdomny (Gość)24.09.2020 13:17

/komentatorzy, czemu nie piszecie - "a ile Piotrkowianin dostał powołań?"

02


...... ~...... (Gość)24.09.2020 12:40

Nieźle, nieźle!

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat