Pięć osób odpowie za posiadanie i sprzedaż narkotyków

PolicjaRadomsko Sobota, 13 kwietnia 20194 8923
Policjanci zatrzymali 5 osób, które odpowiedzą za posiadanie i sprzedaż środków odurzających. Grozi im do 10 lat więzienia.
fot. policja

Funkcjonariusze z Radomska od pewnego czasu rozpracowywali środowisko związane z przestępstwami narkotykowymi. Zatrzymali  26-latka, który posiadał w mieszkaniu środki odurzające. Mężczyzna sprzedawał je na terenie miasta i powiatu radomszczańskiego. - Policjanci przeszukali jego mieszkanie, gdzie  zabezpieczyli 63 gramy marihuany i 7 gramów amfetaminy – informuje oficer prasowy radomszczańskiej komendy. - Mężczyźnie przedstawiono 13 zarzutów i decyzją prokuratury został on objęty dozorem policji.

 

W tej sprawie zatrzymano jeszcze 4 osoby. Są to 30-letni mieszkaniec Radomska,  28-letnia mieszkanka gminy Radomsko, 25-letni mieszkaniec gminy Kamieńsk oraz 28-letni mieszkaniec Pajęczna. Podejrzanym przedstawiono kolejne 14 zarzutów posiadania i sprzedaży środków narkotycznych oraz pomocnictwa w tym procederze. Dwie osoby decyzją prokuratury zostały objęte dozorem policji, a wobec 25-letniego mieszkańca gminy Kamieńsk skierowano wniosek o aresztowanie. Mężczyźnie temu postawiono 7 zarzutów jako głównemu podejrzanemu w tej sprawie. Został aresztowany na 3 miesiące. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 10 lat więzienia.


Zainteresował temat?

2

2


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.04.2019 13:47

do ogrodnik, władza może wszystko. :)

30


gość ~gość (Gość)14.04.2019 10:53

Jak na strefie w Radomsku są małe zarobki to ludzi dorabiaja w inny sposób.

16


rolnik z Niechcic ~rolnik z Niechcic (Gość)14.04.2019 10:22

Dawniej Kamieńsk słynął z produkci cebuli. Widać zmienili profil produkcji, na bardziej opłacalny i na topie.

80


ogrodnik ~ogrodnik (Gość)14.04.2019 10:17

No gdzie przez te trawniki, ja się pytam dziewczyny.

82


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat