Pięć medali zawodników Tom-Center Piotrków

Strefa FM Niedziela, 27 października 20136
W Kurzętniku (województwo warmińsko-mazurskie) rozegrane zostały mistrzostwa Polski seniorów w kick-boxingu w formule full-contact. Tradycyjnie nie zawiedli zawodnicy Tom-Center Piotrków. Podopieczni trenera Krzysztofa Tomy wywalczyli pięć medali (2 złote, srebrny i 2 brązowe).

Po kolejne złoto sięgnął Artur Cieciura, który okazał się najlepszy w kategorii wagowej do 60 kilogramów. Mistrzowski tytuł wywalczył także Robert Krasoń, pokonując w finale kategorii do 75 kilogramów Przemysława Ziemnickiego z Legii Warszawa. Finałową walkę przegrał Mariusz Just (63,5 kg). Piotrkowianin uległ Kamilowi Szłapce (Our Team). Wcześniej Szłapka pokonał Jakuba Jasiona, który tym samym wywalczył brązowy medal. Na najniższym stopniu podium stanął również Michał Benben (67 kg).