Pięć medali piotrkowskich karateków

Strefa FM Wtorek, 26 marca 20131 2048
W Łasku rozegrane zostały XIX Mistrzostwa Polski Oyama Karate w konkurencji kata. Znakomicie spisali się w tych zawodach karatecy Piotrkowskiego Klubu Karate Oyama Washi, którzy wywalczyli pięć medali.

Mistrzem Polski wśród seniorów (kobudo) został Jakub Kowalik, który w opinii organizatorów był najlepszym karateką łaskich mistrzostw. Kowalik wywalczył także brązowy medal w konkurencji mistrzów.


Wicemistrzynią Polski wśród juniorek starszych została Karina Wojciechowska, a po brązowe medale sięgnęli: juniorka Agnieszka Kulbat i seniorka Angela Olczyk.
Kolejnych medali podopiecznych Dariusza Szulca należy spodziewać się już za niespełna trzy tygodnie. W Moszczenicy (13-14 kwietnia) odbędą się bowiem Mistrzostwa Polski Seniorów w Knockdown oraz Mistrzostwa Polski Juniorów w semi-knockdown.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

marianka ~marianka (Gość)27.03.2013 16:38

brawo Aga :)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat