ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Personalizowane prezenty dla mamy to nie tylko fartuch. Wybieramy najciekawsze pomysły

Czwartek, 19 listopada 2020 1062
Personalizowane prezenty stanowią praktyczne i zarazem oryginalne rozwiązanie w przypadku wielu okazji. Przy każdej okoliczności można coś innego napisać na prezencie, dodać osobistą dedykację, cytat bądź refleksję. Takie podarunki na pewno ucieszą każdą kobietę, zwłaszcza mamę. Z pewnością poczuje się ona doceniona za trud wychowania oraz wieloletnie poświęcenie. Przedstawiamy nasze pomysły na najciekawsze, oryginalne personalizowane prezenty dla mamy.

Topowe prezenty wręczane na Dzień Matki

Każda mama zasługuje na wszystko, co najlepsze, zatem warto przyjrzeć się najpopularniejszym prezentom wręczanym na urodziny, Dzień Matki i Dzień Kobiet. Wśród takich podarunków można wymienić: elegancki album do zdjęć, wykonany z wysokiej jakości ekologicznej skóry, zestaw do wina zaprojektowany z bambusowego materiału, elegancką torebkę na ramię, zaprojektowaną zgodnie z nowoczesnymi trendami. Każdy z wymienionych powyżej przedmiotów może być podarowany jako personalizowany prezent. Zarówno wskazane przed chwilą, jak i również wiele innych personalizowanych prezentów dla mamy, znaleźć można w Gifted (https://www.gifted.pl/). Szeroki asortyment sklepu oraz możliwość dopasowania prezentu do okazji sprawiają, że każdy znajdzie w ofercie coś odpowiedniego. Do wyboru mamy liczne przedmioty z gotowymi grafikami lub dedykacjami. Możemy także wybrać własny nadruk.

Personalizowane gadżety - funkcjonalne i praktyczne

Personalizowane prezenty dla mamy mogą praktyczne, eleganckie i jednocześnie funkcjonalne. Świetnym pomysłem będzie wręczenie dobrego gatunkowo wina, opieczętowanego spersonalizowaną etykietą. Na pewno jest to elegancki i godny podarowania prezent, który sprawi wiele uśmiechu na twarzy każdego rodzica. Do takiego wina można dobrać elegancko zaprojektowane etui, w którym będzie można przechowywać również inne alkohole. W kwestii prezentu można zaufać także swojej intuicji. Warto zastanowić się również nad tym, co mama lubi robić, jaka jest jej pasja, o czym marzy. Podarunek związany z pasją rodzica na pewno sprawi mu wiele radości. Będzie to prezent nie tylko oryginalny, ale też praktyczny. Może to być książka ulubionego autora, zestaw do wędkowania, zestaw do szycia.

Popularne hasła grawerowane na prezentach

Personalizowane prezenty dla mamy z pewnością będą stanowiły dla niej wartość sentymentalną. Wśród popularnych haseł umieszczanych na podarunkach można wyróżnić następujące napisy: ,,kocham cię", ,,jesteś ważna", ,,dziękuję", ,,bądź zawsze taka jaka jesteś", ,,nie zmieniaj się". Personalizowany prezent urodzinowy z wyżej wymienionym hasłem na pewno umili mamie świętowanie i celebrowanie swojego dnia. Na pewno taki podarunek będzie stanowił ulubioną pamiątkę każdej mamy.

O czym warto pamiętać, wybierając prezent dla taty?

Oczywiście personalizowane prezenty sprawdzają się nie tylko jako podarunki na Dzień Matki, ale również na Dzień Ojca. Każda inna okazja również jest dobra do tego, aby podarować tacie niebanalny prezent. Personalizowane prezenty dla taty mogą łączyć w sobie zdobycze współczesnej technologii oraz klasyczne, sprawdzone od lat rozwiązania. Modne i stylowe portfele, eleganckie karafki, funkcjonalne i praktyczne plecaki - to wszystko z pewnością będzie mile widziane, jako prezent z okazji Dnia Ojca, urodzin, bądź imienin. Przy wyborze podarunku dla taty warto pamiętać o osobistej dedykacji płynącej prosto z serca. Warto zamieścić przy podarunku karteczkę z życzeniami. Dedykację można również wygrawerować.

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat