ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Paweł Kowalczyk stawia na zdrowie i rozwój

Piątek, 12 października 2018 3357
Paweł Kowalczyk, kandydat Koalicji Obywatelskiej nr 1 do Sejmiku Województwa Łódzkiego nie marnuje swojego czasu podczas kampanii wyborczej. #PostawNaZdrowieIRozwój – tak prezentuję się hasło wyborcze „jedynki” na liście KO i właśnie w tych dziedzinach Paweł czuje się najlepiej.

Znany w lokalnych społecznościach, przede wszystkim Piotrkowie Trybunalskim i Rozprzy z organizowania darmowych badań profilaktycznych. Na ten krok kandydat również postanowił postawić w swojej kampanii wyborczej, organizując w piotrkowskim Tom Fit Center zajęcia ruchowe w ramach akcji #AktywnaKobieta. Towarzyszyły im również bezpłatne badania słuchu, dla wszystkich zainteresowanych.

 

W przypadku uzyskania wystarczającej listy głosów, Paweł Kowalczyk obiecuje spełnić następujące kwestie, dotyczące ogromnego wsparcia w dbaniu o zdrowie seniorów:

1 - Wprowadzenie kalendarza badań profilaktycznych w każdej gminie w Województwie łódzkim. Jak twierdzi kandydat, dziesiątki organizowanych przeze niego wydarzeń tego typu, pokazało, że istnieje na nie ogromne zapotrzebowanie. „Szczególnie po 50 roku życia, starajmy się aby nasza obecność na tego typu wydarzeniach stała się regularnością. Lepiej zapobiegać, niż leczyć”

2 - Zajęcia gimnastyczne dla seniorów, również w każdej gminie. Bezpłatne, mające na celu zadbanie o zdrowie fizyczne osób starszego pokolenia.

 

Prywatnie, Paweł Kowalczyk jest szczęśliwym mężem oraz dumnym ojcem syna i córeczki. Swoją pasję do zdrowego stylu życia rozwijał poprzez studia w Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Właściciel sieci lokalnych aptek, społecznik działający na rzecz poprawy zdrowia osób starszych. Wiceprzewodniczący Nowoczesnej, region Łódź.

Pawłowi poparcia w wyborach w specjalnym wideo udzieliła przewodnicząca Nowoczesnej, Katarzyna Lubnauer, Poseł Monika Rosa, Adam Szłapka oraz Kamila Gasiuk-Pihowicz.

 


Zainteresował temat?

3

15


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat