Pasowanie przedszkolaków w "szesnastce"

ePiotrkow Piątek, 24 listopada 20176 5192
Przedszkole Samorządowe nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Daniłowskiego 2 świętowało w piątek z okazji uroczystego pasowania nowych podopiecznych - Nowy rok szkolny w nowej lokalizacji daje nam możliwości rozwoju - cieszy się dyrekcja placówki.

Ładuję galerię...

Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 10:00, pojawili się na niej przedstawiciele Urzędu Miasta na czele z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Obecne były także władze placówek i instytucji oświatowych działających na terenie Piotrkowa, pracownicy przedszkola i rodzice. Nowo mianowane przedszkolaki, jeszcze zanim zostały oficjalnie pasowane, zaprezentowały swoje talenty aktorskie w części artystycznej.

 

- To zdecydowanie zmiana na lepsze, mamy więcej możliwości dla rozwoju dziecka, większe przestrzenie, plac zabaw... Przedszkole jest większe, były trzy grupy, teraz jest pięć. Dziś jest okazja, by zainaugurować działalność przedszkola w nowej lokalizacji i chcemy się podzielić radością z zaproszonymi gośćmi - tłumaczy dyrektor Alina Rataj.

 

Od początku roku szkolnego 2017/18 w przedszkolu przebywa 120 dzieci. W roku ubiegłym było to jedynie 75 przedszkolaków. Wcześniej placówka funkcjonowała na parterze wieżowca przy ulicy Słowackiego.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

M_teusz ~M_teusz (Gość)25.11.2017 09:20

Mały błąd przedszkole mieści się na Daniłowskiego 3 a nie 2 :)

10


gość ~gość (Gość)24.11.2017 19:39

Panie Witku.Czytajac ten komentaz Pana nie wiadomo czy sie smiac czy płakac.Jaka Pana wiedza jest ułomna na temat przedszkola.Oby wiecej takich imprez rozwojowych

40


Witek ~Witek (Gość)24.11.2017 16:56

Zamiast uczyć dzieci to urządzają imprezki tak wygląda nowoczesne nauczanie by przyszły niewolnik nic nie umiał

14


gość ~gość (Gość)24.11.2017 17:21

Panie Witku to jest przedszkole tam się jeszcze dzieci bawią ....a żeby wystąpić musiały się na prawdę dużo nauczyć...

40


q ~q (Gość)24.11.2017 17:20

Witek, nie doczytałeś. To o przedszkolu jest. O trzyletnich dzieciakach.

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat