Paradyż mistrzem okręgu piotrkowskiego

Strefa FM Sobota, 25 stycznia 20141
Wicelider IV ligi KS Paradyż wygrał Halowe Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego, które były jednocześnie XIII Memoriałem im. Zdzisława Bińka. Mistrzostwa odbyły się tradycyjnie w Wolborzu, a wystartowało w nich osiem drużyn zaproszonych przez Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie.

Tytułu bronił czwartoligowy Włókniarz Moszczenica. Drużyna prowadzona od niedawna przez Tomasza Fiszera tym razem uplasowała się jednak na trzeciej pozycji. Wygrał KS Paradyż gromadząc w siedmiu meczach 17 punktów. Drugą pozycję zajął Szczerbiec Wolbórz (15 punktów), a zdobycie 13 punktów pozwoliło Włókniarzowi zająć trzecie miejsce. Na czwartej pozycji sklasyfikowana została Omega Kleszczów – najwyżej notowana drużyna spośród startujących. Trzecioligowcy z Kleszczowa stracili jednak zbyt dużo punktów aby zająć miejsce na podium. Kolejne miejsca zajęły: LKS Lubochnia (10 punktów), Grabka Grabica (7 punktów), LKS Mierzyn (4 punkty) i Start Niechcice (3 punkty).

Najlepszym bramkarzem wybrano Jacka Łukasika (KS Paradyż), najlepszym zawodnikiem został Kamil Krakowiak (Szczerbiec Wolbórz), a najlepszym strzelcem Jardel Muniz Cruz (Grabka Grabica). Zdobył on sześć bramek.