Parada jachtów znów popłynie przez Zalew Sulejowski

ePiotrkow Środa, 19 czerwca 20195 3830
Kto w najbliższy czwartek w południe będzie spędzał wolny czas nad Zalewem Sulejowskim będzie mógł zobaczyć okolicznościową paradę jachtów. W imprezie udział zapowiedziało już ponad 30 jednostek. Organizatorem wydarzenia jest Piotrkowski Klub Żeglarski „Szot”.

Ładuję galerię...

Już w najbliższy czwartek, 20 czerwca, w Święto Bożego Ciała, na Zalewie Sulejowskim po raz kolejny odbędzie się parada jachtów. Początek imprezy zapowiedziany jest na godzinę 12.00, a jej start będzie miał miejsce z portu „U Bosmana” w Barkowicach Mokrych. Organizatorem parady jest Piotrkowski Klub Żeglarski „Szot”.

 

– W to święto wielu turystów spędza czas nad Zalewem, postanowiliśmy więc ponownie zorganizować paradę jachtów, pokazać nasze „zabaweczki”, a przy okazji zintegrować się z ludźmi i żeglarzami – mówi Ryszard Skura, pomysłodawca parady i wiceprezes wspomnianego klubu żeglarskiego. – Będziemy płynąć w kierunku portu w Zarzęcinie, wiele oczywiście będzie zależało od warunków atmosferycznych, jeśli wiatr będzie nam sprzyjał, może uda się dopłynąć do Bronisławowa, a być może zakręcimy wokół wyspy i wrócimy do wspomnianych Barkowic, gdzie odbędzie się część artystyczna naszego wydarzenia.

 

Udział w wydarzeniu do środy, 19 czerwca zadeklarowało już ponad 30 jednostek.

 

Żeglarzom życzymy, w zależności od rodzaju jachtu, stopy wody pod kilem lub mieczem.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ikar ~Ikar (Gość)21.06.2019 07:48

Wy na wsi asfalt macie, jak w mieście, no bez chodnika, a my w mieście na Dobrej wodzie ani chodnika, ani asfaltu nie mamy, taka wieś w mieście! A radny obiecywałłł ...!? A tu nic nie słyszę i nie widzę.

40


gość ~gość (Gość)19.06.2019 19:56

A kto by tam chodził po kurnedzu? Tam chodnik jest zbędny

06


Kurnędz woła ~Kurnędz woła (Gość)19.06.2019 14:01

A chodnika w Kurnędzu nie ma, a Radnego mamy i co? Co zrobisz jak Radny za Miastem i o wsi jakby nie pamięta?

71


gość ~gość (Gość)19.06.2019 11:04

a samolot lata i spac nie daje...

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat