Pacjentka skarży się na nowy oddział neurologiczny

Strefa FM Sobota, 22 listopada 201425 6450
Pacjenci z oddziału neurologicznego Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim skarżą się, że prysznice nie są przystosowane do potrzeb osób, które z nich korzystają, mimo iż jest to oddział świeżo wyremontowany.

- Jest strasznie na tym oddziale. Koleżanka, która leży obok mnie wywróciła się pod prysznicem. Nie ma uchwytów, podestów. Poślizgnęła się i upadła - mówi pacjentka oddziału.

Ewa Tarnowska-Ciotucha, rzecznik prasowy placówki wyjaśnia, że przedstawione przez pacjentkę okoliczności nie znajdują w ogóle potwierdzenia. - Pani podaje, że upadła, a nikt z personelu tego nie widział ani nie słyszał. Kobieta po rozmowie twierdzi, że prawie upadła. Poza tym pacjentka nie stosuje się do zaleceń lekarza i prezentuje postawę roszczeniową. Jeśli chodzi o uchwyty, to jako szpital postępujemy zgodnie ze standardami wynikającymi z akredytacji. Ze strony pacjentki pojawia się zarzut braku uchwytów pod prysznicami. W uchwyty wyposażone są toalety oraz prysznic i toaleta dla osób niepełnosprawnych - mówi Ewa Tarnowska - Ciotucha.

Jak dodaje, niewykluczone, że uchwyty pojawią się także pod innymi prysznicami.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dotchła pani wózku ~dotchła pani wózku (Gość)04.02.2015 19:07

Co się dziwić,że burdel na oddziałach jak patologia kwitnie w gabinecie pana Konieczki,może jeszcze łapówy bierze???
Może jakieś wyjaśnienia od pana dyrektora?
http://www.se.pl/wydarzenia/politycy/udawaj-ksiedza-ominiesz-kolejki-dowod-na-to-ze-nie-ma-dostepu-do-zdrowia-nagranie_524028.html

10


,,, ~,,, (Gość)26.11.2014 21:02

A farba już odpada w nowych budynkach;)?

01


okok ~okok (Gość)23.11.2014 22:00

ten poślizg to incydent a nie reguła, jakiś rzadki przypadek, można się spodziewać,że coś takiego się zdarzy, oby nie za często. his,to nie wina kabin, inni się nie skarżą. Wszystkim życzę zdrowia.

11


gossc ~gossc (Gość)23.11.2014 12:00

Serdecznie dziękuję za opiekę mojej Mamy-pani dr Agnieszce Fałek.

00


his. ~his. (Gość)23.11.2014 08:16

do leżaka.Z reguły szpitali nie odwiedzam bo są ciekawsze miejca do zwiedzania.Bardzo dobrze ,że nikt z 18-u komentująch tam nie był bo to świadczy o dobrym zdrowiu piotrkowian/pozornie/.Co do kabin. Być może kabiny z uchwytami są ciasne bo jakiś mądrala wymyślił ,że te kabiny mają być takie jakie są, zgodnie ze standardami.Większe pewnie nie mogły być bo...Resztę twojego komentarza zostawiam dla innych. Jednak nie polecam zwiedzania tego oddziału. Internauci ,życzę dobrego zdrowia.

12


kwaki ~kwaki (Gość)23.11.2014 05:57

czy ten szpital nie może funkcjonować jak szpital MSW w łodzi poczytajcie o jego sukcesach to zobaczycie że to wzór do naśladowania i ten to rzeczywiście elita

21


leżak ~leżak (Gość)22.11.2014 21:21

prysznice charakteryzuje to, że może tam być ślisko.Ten oddział posiada prysznice dla ograniczonych ruchowo, z poręczami i uchwytami ale tam jest ciasno, prawie niewygodnie, więc pani wybrała ten wygodniejszy gdzie nie ma uchwytów, więc o czym my "mówimy". To jest naprawdę oddział na wysokim poziomie. Na 18 komentujących chyba nie był tu nikt z Was. Polecam wycieczkę. Możecie mnie odwiedzić. Pretensja o śliski prysznic to jak pretensja o śnieg zimą.

22


misiak ~misiak (Gość)22.11.2014 18:33

Elita szpitali -chyba pisze ktoś z zarządzających albo osoba która nie bywa w szpitalach .ja leżałem w wielu szpitalach w Polsce i zagranicą i w tym szpitalu mogę się spodziewać że Pani która się skarży mówi prawdę. Może oddział ładny ale opieka ............

52


MS ~MS (Gość)22.11.2014 17:53

A jak ja wczoraj "prawie" zaliczyłem sąsiadkę to mogę się pochwalić kolegom że mi się udało ? :)

73


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)22.11.2014 16:57

"KG" napisał(a):
To jest szpital akredytowany, czyli elita polskich szpitali.


łahahahahahahaha! wytrzeźwiej !!!!!

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat