PUP wesprze dojrzałych przedsiębiorców

ePiotrkow Czwartek, 07 lipca 20169 5087
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim realizuje projekt "Dojrzały przedsiębiorca", który jest dofinansowany z funduszy europejskich.

Celem programu "Dojrzały przedsiębiorca" jest zwiększenie liczby trwałych, nowopowstałych przedsiębiorstw na terenie działania Urzędu Pracy w Piotrkowie. - Projekt jest skierowany do osób po 30. roku życia, które zamierzają rozpocząć działalność gospodarczą. Osoby te muszą należeć do jednej z grup w szczególnej sytuacji na rynku pracy: mogą to być osoby po 50. roku życia, długotrwale bezrobotne, osoby niepełnosprawne i te o niskich kwalifikacjach.W projekcie przewidziano formy wsparcia takie jak: szkolenie ABC przedsiębiorczości skierowane do 24 osób oraz dotacja na rozpoczęcie działalności gospodarczej w wysokości 22 700 złotych - mówi Monika Barska-Boguś, specjalista do spraw programów w Powiatowym Urzędzie Pracy.

 

Środki w ramach nowego projektu zostały pozyskane w wyniku konkursu Wsparcie Przedsiębiorczości w Formach Bezzwrotnych. Wnioski będą przyjmowane między 15 a 29 lipca. Więcej informacji można uzyskać na stronie puppiotrkow.pl.

 


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

-ja ~-ja (Gość)12.07.2016 21:33

Prawa jazdy nie dofinansują, chociaż to dziś tak ważne...szklane domy i fikcja, ze ktoś tam w czymś pomaga...

10


przedsiębiorca ~przedsiębiorca (Gość)08.07.2016 20:46

Rządy idiotów odpuść nam Panie!

10


belzacka76 ~belzacka76 (Gość)08.07.2016 15:15

Jest taka firma na twardosławicach TOM-SYL się zowie dostaje dofinansowania a później ludzi zwalnia i d...e ma pup

10


pracodawca ~pracodawca (Gość)07.07.2016 22:33

Piotrkowski PUP to dramat, kasa idzie na pseudoszkolenia. A jak ktoś faktycznie się stara o pomoc to robią wszystko, żeby zniechęcić bo kasa już dawno rozdysponowana po znajomych.

51


Al Bundy ~Al Bundy (Gość)07.07.2016 17:43

Cytuję:
Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim realizuje projekt "Dojrzały przedsiębiorca", który jest dofinansowany z funduszy europejskich. (...) mogą to być osoby po 50. roku życia, długotrwale bezrobotne, osoby niepełnosprawne i te o niskich kwalifikacjach


I tak wygląda to całe finansowanie z eurokołchozu - pieniądze nie idą na to, co jest rzeczywiście potrzebne, ani do tych, którzy faktycznie mogliby je pomnożyć, tylko na wydumane przez dupogłowych "idealistów" projekty.
Jak widać, idealny materiał na "dojrzałego przedsiębiorcę" to taki, który albo jest inwalidą ("niepełnosprawny"), albo od długiego czasu się byczy ("długotrwale bezrobotny") albo ma niskie kwalifikacje! Wypisz, wymaluj - Janusz biznesu!
Projekt się nazywa "Dojrzały przedsiębiorca", a jego autorami są osoby niedojrzałe umysłowo. Takie k***a cuda tylko w eurokołchozie!
***
Po 29 lipca napiszcie, czy Bolek i Chrabia złożyli wnioski. Obaj są po pięćdziesiątce i obaj mają niskie kwalifikacje, więc chyba spełniają wymagane kryteria.

101


rondo ~rondo (Gość)07.07.2016 13:20

Rekiny biznesu z PUP. Który z tych urzędników kiedykolwiek prowadził własną działalność?

110


Witek ~Witek (Gość)07.07.2016 12:37

Marnotrawione są pieniądze zamiast tworzyć miejsca pracy to się wspiera firmy a nic z tego nie wychodzi bo pracy i tak nie ma.Jedna z piotrkowskich firm wyciąga unijną kase na szkolenia między innymi na kursy instruktorów jazdy.Część zajęć jest reszta na papierze bo ten wszystko przyjmie i co się okazuje ,że całe grupy w Łodzi nie zdają a tylko dlatego ,że nia ma zaotrzebowania na instruktorów .Firma i ci wykładowcy zarabiają a kursanci zostają z niczym a kasa unijna poszła do prywatnych kieszeni .Tak to w Polsce wyglada marnotrastwo i złodziejstwo na każdym kroku dlatego w tym kraju nigdy nic nie będzie

82


sklave sklaveranga07.07.2016 11:45

PUP Gawrońskiej wesprze dojrzałych naiwniaków co myślą że w Polsce zarobią kracie po to tylko by ich ZUS i Skarbówka ogołocili ze wszystkiego. Ba zadłużą nie tylko dzieci ale i wnuki.
W Polsce już tak jest że kto pracuje przez cały dzień ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy.
Mamy taki system podatkowy że nawet gdyby na polu zamiast buraków zbierał brylanty to i tak splajtuje. No chyba że ktoś wysoko postawiony za firmą stoi to nawet na prowadzeniu bloga można po kilka milionów na miesiąc wyciągać. Albo wystarczy jakieś tandetne perfumy produkować by klienci w kolejce na nie oczekiwali pomimo że cena jest przerażająco wysoka.
Więcej na http://sklave.manifo.com/

111


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat