PSL na ostatniej prostej

Strefa FM Czwartek, 10 października 201926 2756
Kandydaci na posłów z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego podsumowali w czwartek swoją kampanię wyborczą. Spotkali się z dziennikarzami w piotrkowskim Rynku Trybunalskim.
fot. pakwi

Kandydaci PSL z okręgu nr 10 opowiadali o najważniejszych problemach i potrzebach mieszkańców regionu. W konferencji wzięli udział Krystyna Czechowska, Dariusz Klimczak oraz Marek Mazur.


Konferencję rozpoczął wiceprezes PSL Dariusz Klimczak. - Największy oddźwięk mamy w przypadku emerytury bez podatku, czyli wyższe świadczenia po odjęciu podatku, który płaci się do budżetu państwa oraz nowe nasze hasło programowe, czyli dobrowolny ZUS dla przedsiębiorców samozatrudnionych. To dwa najlepsze hasła, które są dobrze przyjmowane zarówno bez względu na to, czy byliśmy na bazarze w Piotrkowie Trybunalskim czy na targu w Opocznie czy Tomaszowie Mazowieckim - tłumaczył wiceprezes PSL.


Następnie głos zabrała Krystyna Czechowska. - Staramy się słuchać mieszkańców. Jako piotrkowianka będę wspierać działania władz w zakresie pozyskania środków na modernizację hali Relax czy dokończenie rewitalizacji Starego Miasta. Ważnym elementem jest także zagospodarowanie terenów wokół zbiornika Bugaj - mówiła kandydatka.


Z kolei Marek Mazur skupił się na budowie drogi ekspresowej S12. - Doskonale wiemy, że ta droga, przez obecnie rządzących, którzy obiecują jej wykonanie, nie jest wpisana w wieloletni plan Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad - skwitował Mazur.


Nie zabrakło także tematu problemów piotrkowskiej służby zdrowia oraz poruszono kwestię afrykańskiego pomoru świń.


Przypominamy, do urn wyborczych pójdziemy już w najbliższą niedzielę.


Zainteresował temat?

0

8


Komentarze (26)

Komentowanie zostało wyłączone.
gość ~gość (Gość)10.10.2019 16:24

Ponawiam pytanie do Pani Krystyny Czechowskiej: co zrobiła dla Szpitala na Roosevelta przez ostatni rok, będąc zatrudniona tam na etacie? Za co była odpowiedzialna i jakie są jej efekty działań?

200


gość ~gość (Gość)10.10.2019 20:53

Idą zawsze tam gdzie wiatr zawieje byle sie utrzymać.Żenada

70


gość ~gość (Gość)10.10.2019 20:11

Porażka idźcie zająć się uczciwą pracą. Już nie kłamców.wszyscy są mili uczynni wspaniali do wyborów potem macie nas wszystkich głęboko w uchu

60


Jolka ~Jolka (Gość)10.10.2019 19:52

Pani Krystyna dużo robi dla innych. Pozyskuje środki na różne działania, dobrym przykładem jest działalność Rady Osiedla Wierzeje - tam cały czas coś się dzieje.

17


gość ~gość (Gość)10.10.2019 19:25

Monty python i tyle .....starszy pan to już się wykazał w każdej dziedzinie politycznej, społecznej i rodzinnej z wielkim sukcesem- czas na emeryturę, młodszy pan słynie z narzeczonej a obecnie żony której z bejdą organizował karierę dla niekomtetentnych z PSL, pani blond jest jedna z twórczym "sukcesu" powiatowego szpitala..... tak by powiedziała... same wybitniści

40


dyrdymał ~dyrdymał (Gość)10.10.2019 17:53

"Bo mnie jest szkoda lata i letnich złotych wspomnień", pomimo suszy i gorąca. A co do wyborów, to nie mam pojęcia, jakoś szaro, ponuro i smutno, jak pogoda.

31


gość ~gość (Gość)10.10.2019 17:33

Podnieśli wiek emerytalny rolnikom,ogłupiające,źe to nie oni bo był okres przejściowy
Proponują podatek bez podatku,przepraszam na pewno nie dla rolnika.Rolnik tak mało zyska zyskają tylko Ci co duźo zarabiają i elity PSL.Wystarczy aby utrzymać trzynastą emeryturę i rolnik nic nie straci.Nie moźna dalej bujać.Rolnicy to inteligentna grupa społeczna i mają dość kłamstw swoich koniczynkowych dobroczyńców.

71


Anastazja ~Anastazja (Gość)10.10.2019 17:29

Wam już bardzo dziękujemy. Jesteście porównywalni do PO a nawet Gorsi.

92


gość ~gość (Gość)10.10.2019 17:28

"STARAMY SIE SLUCHAC MIESZKANCOW"-slowa P.Czechowskiej.Mieszkancy Piotrkowa pytaja o szpital na Roosevelta, poradnie neurologiczna, kardiologiczna, por. K???Pytamy o naszych lekarzy!!!Zatem jezeli Pani slucha , to chcemy powrotu NASZYCH LEKARZY!!!

110


gość ~gość (Gość)10.10.2019 17:05

Tytuł świetny .. ostatnia prosta i co dalej nie jedziemy tylko szrot

120


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat