PSAG: działki przy Bugaju czekają na inwestorów

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 23 stycznia 20219 4146
26 lutego odbędą się przetargi na dwie nieruchomości wchodzące w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
fot. A. Stańczyk

W skład utworzonej w 2015 roku Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej wchodzi aktualnie dziesięć nieruchomości. Pięć z nich jest już wydzierżawionych. W lutym odbędzie się przetarg na dwie kolejne działki.

- Najbliższe postępowania dotyczą dwóch atrakcyjnych terenów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Bugaj. Pierwsza z działek znajduje się przy ulicy Dalekiej i ma powierzchnię około 1,6225 ha. Druga, o tej samej powierzchni, położona jest przy ulicy Wierzeje - informują urzędnicy.

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego na wspomnianych nieruchomościach można prowadzić usługi, w tym handel z dużym udziałem zieleni.

Do postępowania mogą stanąć zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby fizyczne zainteresowane rozpoczęciem działalności gospodarczej. Przetargi odbędą się 26 lutego. Cena wywoławcza wynosi 10 gr za metr kwadratowy, a umowa zawierana jest na 10 lat z możliwością przedłużenia.

 

Szczegółowe informacje dotyczące działek można znaleźć TUTAJ.

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

beee ~beee (Gość)23.01.2021 10:42

sprzedadza wsio i nic nie zrobia z jeziorem bugaj zamiast zainwestowac w te zbiorniki i cos zrobic to wysprzedadza na firmy a bugaj zarosnie i nikogo to nie bedzie i nie obchodzi

80


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)24.01.2021 22:54

Ten znak PT jest po prostu tak nie czytelny, że aż dziw bierze, że cos takiego przeszło
Gdyby tak zrobić kilka analogicznych znaków, ciekawe kto by odgadnął oznaczenia ...

10


gość_saturator ~gość_saturator (Gość)23.01.2021 08:04

Startuje,będę sprzedawał wino na szklanki,bywalcy sadzawki będą szczęśliwi

163


gość_krupnik ~gość_krupnik (Gość)23.01.2021 15:54

Jedną możnaby przeznaczyć pod pomnik AMTONIEGO BYŁ ZAMACH MACIAREWICZA. Na pozostałych mała gastronomia, sklepy z pamiątkami itp. Antonio na pękniętej parowce z szabelką w dłoni i w mundurze marszałka WOT przyciągał by wielu turystów.

84


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)23.01.2021 10:43

działki po 1000 m ,to raczej na budownictwo jednorodzinne, te kilka większych nie na wiele się zda bo po co tu przemysł, jak nie ma pracowników technicznych. Sami nauczyciele i kolejarze jak w 1915, kiedy to gubernator wyjechał, a emeryci carscy zostali bez pieniędzy.

71


Staś Pytalski ~Staś Pytalski (Gość)23.01.2021 10:10

A czy na tych działkach przy Bugaju, będzie nakaz noszenia maseczek, zachowanie odstępów i czy w ogóle będzie można na nie wejść bez mandatu, którego nie będzie można nie przyjąć, ja się pytam?

94


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat