PSAG: Trzy firmy zainteresowane inwestycjami

Strefa FM Poniedziałek, 03 sierpnia 20154 3599
Odbyła się jawna część przetargu na 10-letnią dzierżawę nieruchomości wchodzących w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. Inwestycjami zainteresowane są trzy firmy.

- Spółka Szkło – Dekor złożyła ofertę dzierżawy terenu przy ulicy Mireckiego. Działką przy ulicy Wojska Polskiego 264 zainteresowana jest firma NETUNO. Z kolei firma GRAVE Mijas zgłosiła zainteresowanie terenem przy ulicy Rakowskiej 17A – mówi Jarosław Bąkowicz z biura prasowego Urzędu Miasta w Piotrkowie. - Komisja Konkursowa przyjęła oferty dwóch pierwszych firm. Szkło – Dekor ma zamiar na wydzierżawionej działce prowadzić produkcję ozdób choinkowych, a NETUNO pakiety z papieru oraz koperty.

W przypadku dwóch działek (Sulejowska 130 i Nowowiejska 24) nie wpłynęły żadne oferty i teraz magistrat ogłosi kolejny przetarg.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

steven ~steven (Gość)04.08.2015 20:13

Czy ten przetarg był na pewno dobrze zorganizowany ? Adres Wojska Polskiego 264 jest już od dawna zajęty, bo jest tam MK Centrum
http://www.mkcentrum.pl/index.php/kontakt
Pewnie chodzi o działkę za pętlą na Szczekanicy, no ale adres tam już pewnie jest inny. Ciekawe co zrobi miasto kiedy zwycięzca będzie chciał działkę pod adresem WP 264 ?:)

10


kolo ~kolo (Gość)03.08.2015 14:48

dobrze ze grave nie chcieli bo zakład pogrzebowy koło szpitala to lekka przesada. zwłaszcza dla leżących w szpitalu

100


gość21 ~gość21 (Gość)03.08.2015 09:51

Piotrków nie jest ciekawym miejscem do inwestowania i w dodatku na uboczu a władze lokalne przez lata miasto doprowadzaja do ruiny gospodarczej

123


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat