PGE SA dalej sponsorem GKS-u Bełchatów ?

Strefa FM Czwartek, 12 lutego 20090 950
Czy to koniec profesjonalnej piłki nożnej w Bełchatowie? Ogólnopolskie gazety doniosły, że Polska Grupa Energetyczna SA zdecydowała o zaprzestaniu sponsorowania grającego w ekstraklasie GKS-u Bełchatów.

Tymczasem Joanna Zając z Biura Prasowego PGE SA nie potwierdza tych informacji. Jej zdaniem:
- Nie zapadły jeszcze żadne dycyzje w kwestii sponsorowania w następnym sezonie klubu GKS Bełchatów przez PGE. Ta informacja na pewno nie wyszła od nas ani od Kopalni Bełchatów.

 

Decyzja Polskiej Grupy Energetycznej o zaprzestaniu sponsorowania bełchatowskiego klubu piłkarskiego - według prasowych doniesiań - ma być związana z kryzysem w światowej gospodarce. Okazuje się jednak, że nie ma oficjalnego potwierdzenia tej informacji.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat