PFM: Pracownicy składają wypowiedzenia

Strefa FM Piątek, 15 czerwca 20125 2064
Sytuacja pracowników Piotrkowskiej Fabryki Mebli jest fatalna. Spotkanie załogi z prezesem nie przyniosło żadnych pozytywnych rezultatów. Pracownicy fabryki otrzymali od związkowców druk wypowiedzenia umowy o pracę.

Niektórzy pracownicy już takie wypowiedzenia złożyli, inni jeszcze się wahają. - Pan prezes prowadził chyba kiedyś Fameg w Radomsku. Skasował Fameg, teraz przyszedł tutaj i nas skasuje – mówi jedna z pracownic. - Przyszliśmy kolejny raz po przestoju i jak się okazało kolejny raz prezes zrobił nas w balona. Pieniędzy nie ma. Nie ma na co liczyć. Chyba odejdziemy wszyscy. Nie ma innego wyjścia – dodaje jeden z pracowników. - Nie mamy na co liczyć. Ja się zwolniłem z dniem dzisiejszym. Złożyłem wypowiedzenie z winy pracodawcy. Jak mogę pracować cztery miesiące za darmo? – pyta kolejny pracownik.

Wypowiedzenie złożyły jak na razie trzy osoby. Czy Piotrkowska Fabryka Mebli stanie na nogi? O tym z pewnością poinformujemy.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Al Bundy ~Al Bundy (Gość)15.06.2012 22:46

Cytuję:
Niektórzy pracownicy już takie wypowiedzenia złożyli, inni jeszcze się wahają.


Czy to czasem pracodawca nie powinien rozwiązać umów z pracownikami? Oczywiście przyczyna rozwiązania z winy pracodawcy. Jeśli pracownik sam złoży wypowiedzenie, to chyba nie przysługuje mu nawet zasiłek z pośredniaka.
Odnośnie informacji:
http://www.epiotrkow.pl/news/Mial-nielegalne-programy-i-gry-grozi-mu-wiezienie,11327
Jak policja widzi sytuację, gdzie legalnie zatrudnieni ludzie nie dostają pensji przez cztery miesiące? Jest to przestępstwo, czy nie?

00


Shazza ~Shazza (Gość)15.06.2012 22:32

Sytuacja na rynku staje się dramatyczna. W jednym czasie zamykane są trzy firmy: PFM, ET Logistik, Delta.

00


gość ~gość (Gość)15.06.2012 21:10

Brawo Panie Prezesie!!! Świetnie potrafi Pan manipulować ludźmi!Gdzie Pana sumienie....co z pieniędzmi ze sprzedaży?
Gdzie są składki, ubezpieczenia i....te marne pensje!?

00


stolarz ~stolarz (Gość)15.06.2012 16:20

Ciekawa sprawa, fabryka stoi bez produkcji, ludzie nie mają co robić, nie dostają wypłaty, są na finansowym lodzie bez perspektyw - i co ? i brną dalej w ten marazm. 3 osoby złożyły wypowiedzenia a reszta na co liczy, nikt nie szuka nowej pracy ? to z czego żyją? ciągną jakąś lewiznę i dobrze im tak jak jest skoro nie chcą nic zmienić w swoim życiu. Przecież w tym nie ma żadnej logiki. Trzymać się zakładu w którym nie płacą pensji ? niech mi to ktoś wytłumaczy, niech ktoś się zapyta tych ludzi dlaczego tak robią. Ile trzeba mieć odłożonych pieniędzy żeby chodzić przez 4 miesiące do pracy za którą nikt nie płaci ?

00


ares1 ~ares1 (Gość)15.06.2012 15:48

Czy Piotrkowska Fabryka Mebli stanie na nogi?
Nie tylko na nogi ale też na głowie :)))

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat