Ozdoby świąteczne od OEA MOK

MOK Piotrków Czwartek, 26 listopada 20201 1268
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w internetowej sprzedaży charytatywnej ozdób bożonarodzeniowych i przedmiotów ozdobnych wykonanych na warsztatach artystycznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK.
fot. pixabay.com / Free-Photos

Każdy, kto szuka świątecznych ozdób będzie mógł podczas trwania akcji zakupić przedmioty zdobione techniką decoupage, przedmioty ceramiczne oraz dekoracje bożonarodzeniowe wykonane na warsztatach rękodzieła artystycznego, obrazy i rysunki tworzone różnymi technikami plastycznymi, które powstały w czasie zajęć plastycznych oraz makaty i ozdoby stworzone podczas warsztatów z szycia artystycznego w OEA. Przedmioty będą prezentowane od 1 grudnia na profilu facebookowym MOK Piotrków Trybunalski oraz na stronie internetowej www.mok.piotrkow.pl. Sprzedaż będzie trwała do 21 grudnia 2020 roku.

 

Regulamin przedsięwzięcia dostępny jest na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie Trybunalskim.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Listek ~Listek (Gość)27.11.2020 09:34

Rok temu kupiłam. Naprawdę trzeba mieć sporo talentu i cierpliwości żeby takie ładne ozdoby zrobić.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat