Otwierają targowisko w Wolborzu

ePiotrkowRegion Czwartek, 09 kwietnia 202011 4571
Burmistrz Wolborza zdecydował o otwarciu miejskiego targowiska. Zaleca jednak podjąć działania zapobiegające zagrożeniu epidemiologicznemu COVID- 19 (koronawirus).

- Zachęcamy producentów rolnych do sprzedaży swoich produktów na wolnym powietrzu. Mieszkańców zachęcamy z kolei do kupowania od naszych rolników.  W celu zapobiegania zagrożeniu jakim jest ryzyko zakażenia COVID-19 prosimy o stosowanie w rygorystyczny sposób wymagań higienicznych - informuje UM w Wolborzu.

 


NALEŻY:

 

Stosować właściwą higienę rąk


Stosować higienę kaszlu i oddychania


Stosować zasady bezpieczeństwa żywności – restrykcyjnie i z pełną świadomością


Ograniczyć bliski kontakt z każdą osobą, która ma objawy chorobowe ze strony układu oddechowego


Zachować bezpieczną odległość klient-klient, klient-sprzedawca, sprzedawca-sprzedawca (min. 1,5 metra)


W miarę możliwości korzystać głównie z płatności bezgotówkowych


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (11)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.04.2020 07:37

1.5 m odstępu od sprzedawcy.To pieniądze mu rzucać?

75


wollf ~wollf (Gość)11.04.2020 23:13

ciekawe kiedy wruci handel na piotrkowskie targowisko i bazar juz od 3 tygodni siedze w domu i nie zarabiam bo pan prezydent chojniak pozamykal wiec jak tak bedzie jeszcze dluzej to zostane bankrutem i wiadomo alkocholikiem z zalamaniem nerwowym i wkoncu rozwod i wina obopulna pana chojniaka i morawieckiego to benda musieli sie skladac na alimenty dla mojej curki a ja pujde do opieki po zasilek do tego chca doprowadzic?

03


GOSĆ ~GOSĆ (Gość)09.04.2020 09:03

Dla wszystkich "krytykantów"- wirus "lepiej sobie radzi" w zamkniętych pomieszczeniach niż na świeżym powietrzu, a lokalny biznes trzeba wspierać- po pierwsze: wszyscy muszą coś jeść, po drugie- ktoś musi płacić podatki (wielkie sieci często są z nich zwalniane). Zachować ostrożność, ale zacząć też myśleć, co będzie "po" pandemii.

111


zz75 zz75ranga09.04.2020 17:43

Takie małe pytanie ....czy od godz. 10-12 mają wstęp tylko osoby +65?

10


kalo ~kalo (Gość)09.04.2020 11:11

to kiedy to targowisko otwarte będzie, dużo ludzi jest zainteresowanych nawet z innych gmin i miast

53


on ~on (Gość)09.04.2020 08:12

To i w Wolborzu udzieliła się głupota płatności bezgotówkowych teraz widzicie wszyscy jak władze tej gminy są po stronie banksterów . Brak gotówki w kieszeni to ograniczenie wolności każdego z nas.

60


marko ~marko (Gość)09.04.2020 08:50

Targowiska niech będą otwarte ale niech ludzie stosują się do zaleceń przykład targowa Piotrków kto tam myje ręce już nie mówię o zachowaniu odległości ludzie sami sobie towar wybierają bez rękawiczek więc jak to zasady higieny i kto tam stosuje płatność karta gdzie jest sanepid policja upomina tych ludzi ale ani nic sobie z tego nie robią

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat