Otwarta część obiektów sportowych w Piotrkowie

UM Piotrków Trybunalski Wtorek, 05 maja 20204 2272
Od poniedziałku 4 maja korzystać można z części obiektów sportowych na terenie Piotrkowa. Otwarte zostały korty przy ul. Parkowej i Belzackiej, boiska przy ul. Ceramicznej i Zawiłej oraz stadion Polonii i stadion miejski „Concordia”.

- Z obiektów można korzystać po wcześniejszym umówieniu się. Oczywiście będziemy pilnować przestrzegania wszystkich wytycznych rządowych, a przede wszystkim ilości osób mogących przebywać na obiekcie – mówi Leszek Heinzel, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie. 


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pomsta do nieba ~pomsta do nieba (Gość)05.05.2020 11:46

W Niemczech, muzułmanie na żądanie mogą korzystać cały czas z hal sportowych, a Niemcy nie. Muzułmanie w swoim ramadanie /23.04-23.05.2020/ na wezwanie muezzinów, modlą się grupowo na ulicach, a chrześcijanom Święta Wielkiej Nocy były odebrane.

31


gość ~gość (Gość)05.05.2020 11:32

Jak będą grać w piłkę to też 2 metry muszą zachować odstępu?

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat