Otwarcie dwóch wystaw w ODA

Strefa FM Piątek, 07 września 20181 1500
Pokaz prac Letniej Akademii Sztuki oraz Anomia, to dwie wystawy, które będzie można zobaczyć już od piątku w Ośrodku Działań Artystycznych przy ul. Sieradzkiej 8 w Piotrkowie. Wernisaże rozpoczną się już od godziny 18.30.

Ładuję galerię...

Pierwszą wystawę, którą będzie można zobaczyć w "małej ODZIE" jest pokaz prac Letniej Akademii Sztuki. Wernisaż odbędzie się w piątek o godzinie 18.30. Projekty powstały w ramach zajęć prowadzonych w lipcu i sierpniu przez Ośrodek Działań Artystycznych w Piotrkowie. Podczas warsztatów powstało ponad 100 prac.

Wystawa czynna będzie do 12 września 2018.

 

Na godzinę 19.00 przewidziany jest już wernisaż wystawy Marty Borgosz i Michała Sikorskiego pt. Anomia. Jest to próba odpowiedzi na nurtujące autorów pytania odnośnie statusu człowieka w społeczeństwie, jego poczucie niepewności i bezcelowości w obliczu nagłych zmian porządku społecznego. Pytania dotyczą również stanu emocjonalnego, relacji miedzy ludzkich, norm lub ich braku.

 

Wystawa czynna będzie do 7 października 2018.

 

(materiały ODA)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

meloman-mytoman-łesteta ~meloman-mytoman-łesteta (Gość)10.09.2018 09:40

Bla, bla, bla, bla... Niestety, to nie tylko tytuł znanej kiedyś piosenki zespołu "Perfect".
W jakich technikach, jaki rodzaj twórczości reprezentują pokazywane prace? Dzierganie na szydełku, malowanie wałkiem na betonie, rzeźbienie młotem pneumatycznym czy może budownictwo zapałczane? Chciałbym iść na tą wystawę, ale nie wiem czy tylko nie zmarnuję czasu. Poproszę o więcej szczegółów.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat