Oszuści podszywają się pod Sanepid

ePiotrkow Poniedziałek, 28 września 20202 2568
Pracownicy Inspekcji Sanitarnej alarmują, że oszuści zaczęli powoływać się na tę właśnie instytucję i w podstępny sposób chcą dostać się do mieszkań mieszkańców Piotrkowa.

W sieci pojawił się apel, który publikujemy poniżej:


W związku z pojawieniem się fikcyjnych kontroli podszywających się pod działalność Inspekcji Sanitarnej Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Piotrkowie Tryb. informuje, że podczas kontroli służb sanitarnych w obiektach nie legitymujemy obecnych tam osób prywatnych, gdyż nie mamy do tego uprawnień. Mogą dokonać tego jedynie funkcjonariusze Policji, uczestniczący we wspólnych kontrolach związanych z epidemią COVID-19. Ponadto pracownicy Państwowej Inspekcji Sanitarnej zawsze posiadają upoważnienia do kontroli i ważne legitymacje służbowe, które można sprawdzić oraz ubrani są w czerwone kamizelki z logo Państwowej Inspekcji Sanitarnej.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

olek ~olek (Gość)29.09.2020 06:29

PIS w skrócie xD!

00


gość_gość ~gość_gość (Gość)28.09.2020 14:28

Nie trzeba, wystarczy być z sanepidu:)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat